Sterowniki do Realtek ALC883 problem

(system) #1

Czesc, zainstalowalem sterowniki r.2.26 z strony gigabyte'a do plyty GA-M57SLI-S4 ,ale nadal nie ma dzwieku,macie jakies pomysly co zrobic aby byl dzwiek,albo jakie inne sterowniki zainstalowac ???

(adam749) #2

Zobacz te.

Po za tym instalacja sterów nie jest konieczna, Poniewież system ma już sterowniki do większości urządzeń.

(XMan) #3

Sterowniki / również na Windows 7 / : http://www.softmania.pl/program-1352-re ... ver.html#m

(system) #4

niby jakos ma,ale jakos ich nie poinstalowal ani do tego Realteka,ani tez do karty sieciowej 3Com 3C900B-TPO(dzialala pod XP)-ale w W7 juz nie,musialem net dac na sieciowke z plyty,tak samo nie dziala pod 7 Creative SB Live!Series i musze skorzystac z tego Realteka z plyty glownej.

(Miroslaw Dworski) #5

no i dalej nie działają sterowniki do ALC 883 pomimo aktualizacji na stronie producenta do wersji 2.31 z 3 września :confused: ma ktoś jakieś rozwiązanie żeby wkońcu w WIN 7 był dźwięk? plizzzz :expressionless:

(system) #6

hmm u mnie Win 7 x64 sam zainstalowal stery pod ALC883 ,wczesniej dzwiek pod 7 mi nie dzialal bo w BIOS'ie mialem wylaczona obsluge tego realteka alc883,sprawdz czy masz wlaczona obsluge realteka w biosie.

(Miroslaw Dworski) #7

sprawdziłem w biosie mam włączone (enable) problem jest trochę dziwny gdyż w konfiguracji karty dźwiękowej Realtek na testach (7.1 speakers) słychać dzwięki normalnie, natomiast w systemie w żadnym programie nie ma dźwięku - sprawdzałem na winampie, screamer radio itd dodam że dźwięki systemowe też nie działają :((((

(Frog) #8

gadzina24 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.