Sterowniki do Realtek ALC883 problem

Czesc, zainstalowalem sterowniki r.2.26 z strony gigabyte’a do plyty GA-M57SLI-S4 ,ale nadal nie ma dzwieku,macie jakies pomysly co zrobic aby byl dzwiek,albo jakie inne sterowniki zainstalowac ???

Zobacz te.

Po za tym instalacja sterów nie jest konieczna, Poniewież system ma już sterowniki do większości urządzeń.

Sterowniki / również na Windows 7 / : http://www.softmania.pl/program-1352-re … ver.html#m

niby jakos ma,ale jakos ich nie poinstalowal ani do tego Realteka,ani tez do karty sieciowej 3Com 3C900B-TPO(dzialala pod XP)-ale w W7 juz nie,musialem net dac na sieciowke z plyty,tak samo nie dziala pod 7 Creative SB Live!Series i musze skorzystac z tego Realteka z plyty glownej.

no i dalej nie działają sterowniki do ALC 883 pomimo aktualizacji na stronie producenta do wersji 2.31 z 3 września :confused: ma ktoś jakieś rozwiązanie żeby wkońcu w WIN 7 był dźwięk? plizzzz :expressionless:

hmm u mnie Win 7 x64 sam zainstalowal stery pod ALC883 ,wczesniej dzwiek pod 7 mi nie dzialal bo w BIOS’ie mialem wylaczona obsluge tego realteka alc883,sprawdz czy masz wlaczona obsluge realteka w biosie.

sprawdziłem w biosie mam włączone (enable) problem jest trochę dziwny gdyż w konfiguracji karty dźwiękowej Realtek na testach (7.1 speakers) słychać dzwięki normalnie, natomiast w systemie w żadnym programie nie ma dźwięku - sprawdzałem na winampie, screamer radio itd dodam że dźwięki systemowe też nie działają :((((

gadzina24 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.