Sterowniki do Routera

Witam mam taki problem:

Muszę zainstalować sterowniki do routera żeby działał mi internet przez USB.

Na tej stronie http://www.westell.com/index.php?option … on=support są te sterowniki ale nie wiem jak zainstalować “Driver”, jak możecie to ściągnijcie [dużo nie waży] i zobaczcie.

Hej,

A jaki system operacyjny - jeśli Xp lub wyższy, to system sam powinien znaleźć sterowniki automatycznie i poprawnie zainstalować nowy sprzęt. Jeśli jest inaczej, to poniżej instrukcja krok po kroku - sporo cennych informacji znajdziesz też w instrukcji obsługi, która też jest zamieszczona na wspomnianej przez Ciebie stronie - niestety dostępna jest tylko w języku angielskim.

:arrow: ściągasz sterowniki ze stronki i rozpakowujesz je/wyodrębniasz do dowolnego folderu,

:arrow: podłączasz urządzenie do wolnego portu USB - i tutaj mamy dwie możliwości:

:idea: Sposób I:

:arrow: w oknie dodawania nowego sprzętu, które powinno się automatycznie pojawić po podłączeniu routera, wybierasz opcję “Zainstaluj oprogramowanie automatycznie (Zalecane)” - system powinien sam wszystko znaleźć i zainstalować. Później potwierdzasz tylko klikając “Zakończ”.

:idea: Sposób II:

:arrow: w oknie dodawania nowego sprzętu, które powinno się automatycznie pojawić po podłączeniu routera, wybierasz opcję “Zainstaluj z listy… (Zaawansowane)”,

:arrow: w kolejnym oknie zaznaczasz pole “Uwzględnij folder…” i wskazujesz w nim folder, do którego wypakowałeś sterowniki - po tym już dalej i zakończ - powinno zacząć działać poprawnie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie lepiej podłączyć przez RJ-45?