Sterowniki do S3 Savage2000 (Diamond Viper II)

Witam. Wujo dał mi swój komputer(bardzo stary z reszta) i mam problem ze znalezieniem sterownikow do tej karty graficznej pod windowsa xp. przeszukalem google i znalazlem je, ale strona wygasla. Moze mi ktos pomoc?

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty graficznej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Gdybyś napotkał jakieś problemy po instalacji, to odinstaluj powyższy sterownik w “Dodaj/Usuń programy”, uruchom ponownie komputer i zainstaluj ten sterownik do karty graficznej.

no i mam problem z zainstalowaniem. nawet ten pierwszy mi sie nie chce zainstalowac. rozpakowuje sie automatycznie a potem wychodzi jakis blad i nic. probowalem jakos potem jeszcze w menadzerze urzadzen we wlasciwosciach dodac sterowniki ale zaden nie dizalal popawnie. moge prosic o jakas szczegolowa instrukcje jak to zainstalowac?

Podaj treść tego błędu.

“setup was unable to complete the instalation. Check the progress log in your windows directory for more details”

A tych sterownikow z drugiego linku wogole nie umiem zainstalowac.

Sterowniki z drugiego linku zainstaluj przez Menadżer Urządzeń.

Kliknij prawy, przyciskiem myszy na nieznanym urządzeniu (karcie graficznej) -> Aktualizuj sterownik" -> przeklikaj okienka do momentu, gdzie wskażesz ręcznie plik z rozszerzeniem .inf z rozpakowanego archiwum sterownika.

te sterowniki chyba troche nie pasuja:/ nie daje rady:/

marcinp91 , pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty graficznej (ten powinien być odpowiedni).

P.S. A sterowniki do chipsetu płyty głównej masz zainstalowane ?

tak instalowalem je. podal mi je ktos wlasnie na tym forum. zaraz sprawdze czy to dziala.

edit

taki sam problem jak przy tym pierwszym ;/