Sterowniki do słuchawek Steelseries Siberia V2 Green no usb

(PrezydentxD) #1

Witam, dzisiaj dostałem słuchawki  Steelseries Siberia V2 Green 

2de0c33ec208cdee11ed09ded5b1e552.jpg

i potrzebuję do nich sterowników, tylko nie wiem jakie. Szukałem na internecie ale 

nie znalazłem typowo dla tych słuchawek, wiecie może jakie?

(S3BA_) #2

Do słuchawek z kablem zakończonym Jack-iem nie potrzeba sterowników.

(PrezydentxD) #3

Aha, bo mam problem że słyszę kroki w CS:GO ale nie wiem skąd i się grać nie da.

(Dimatheus) #4

Hej,

Wyłącz w takim przypadku dodatkowe efekty na karcie dźwiękowej - szczególnie emulację trybu 5.1. Ewentualnie mocniej dociśnij złącze w post karty dźwiękowej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(PrezydentxD) #5

Jak to zrobić? a i słuchawki mam podpięte we wtyczce głośników ponieważ jak podepne pod mikrofon i słuchawki to nie działają. a jak nai mam tak:

LdHMdJE.png

Słuchawki off a głosniki mam on ale na głosnikach mam słuchawki. Nwm czy tak ma być ale tam mi tylko słuchawki działają.

Gdzie są ustawienia tej karty graficznej? (WIN7)

(Dimatheus) #6

Hej,

A masz w ogóle zainstalowane sterowniki do karty dźwiękowej? Ze screenu wygląda, że nie, gdyż karta jest prezentowana jako urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio, a powinna tam wyświetlać się nazwa karty, na przykład Realtek High Definition Audio.

Dodatkowo w ustawieniach, które pokazałeś na screenie, kliknij Głośniki i wybierz Właściwości - sprawdź w poszczególnych zakładkach, czy nie są włączone jakieś efekty - szczególnie w zakładce Rozszerzenia i Dolby.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(PrezydentxD) #7

Mam sterowniki i nie ma żadnych efektów włączonych. Ale kiedyś pamiętam miałem inaczej jak mialem podpięte 

słuchawki to w panelu sterowania było tam do ustawienia słuchawek a teraz tego nie mam.

(Dimatheus) #8

Hej,

A jak karta jest widoczna w menadżerze urządzeń - pod jaką nazwą?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(PrezydentxD) #9

Jest widoczna, tam sterowniki sprawdzałem,  amd high definition audio device 

Tam gdzie wchodzą głosniki tam mam słuchawki podpięte bo inaczej nie działają.

(Dimatheus) #10

Hej,

Tak, tylko że to jest karta dla wyjścia HDMI, a nie podstawowa karta z dźwiękiem analogowym. Jest w menadżerze jeszcze inne urządzenie w kartach dźwiękowych? Możesz pokazać na screenie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(PrezydentxD) #11

Z tym podpinaniem to każdy tak ma:) Pytałem sie kolegów to też pod głośniki podpinają ale im normalnie działa.

http://i.imgur.com/3Sd559T.png

(Dimatheus) #12

Hej,

Może koledzy po prostu mają poinstalowane sterowniki do karty dźwiękowej? :smiley:

Screen pokazuje, że karta działa na sterownikach systemowych i stąd mogą pojawiać się błędy w działaniu. Podaj model płyty głównej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(PrezydentxD) #13

Jeden z kolegów twierdzi że słuchawki mam teraz bardzo dobre a karta dźwiękowa jest za słaba.

http://i.imgur.com/s2WtISy.png

Mam sterowniki do karty dźwiękowej, sprawdzałem aktualizacje to są najnowsze.

(Dimatheus) #14

Hej,

Pobierz sterowniki z linka: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/utils/Realtek_Audio_V51006402_V6016402_XPVistaWin7.zip. Wypakuj i zainstaluj. Następnie restart systemu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(PrezydentxD) #15

Pobiorę jutro i dam znać dzisiaj już nie dam rady

Dzięki, jest lepiej :wink: do zamknięcia.