Sterowniki do słuchawek Steelseries Siberia V2 Green no usb

Witam, dzisiaj dostałem słuchawki  Steelseries Siberia V2 Green 

2de0c33ec208cdee11ed09ded5b1e552.jpg

i potrzebuję do nich sterowników, tylko nie wiem jakie. Szukałem na internecie ale 

nie znalazłem typowo dla tych słuchawek, wiecie może jakie?

Do słuchawek z kablem zakończonym Jack-iem nie potrzeba sterowników.

Aha, bo mam problem że słyszę kroki w CS:GO ale nie wiem skąd i się grać nie da.

Hej,

Wyłącz w takim przypadku dodatkowe efekty na karcie dźwiękowej - szczególnie emulację trybu 5.1. Ewentualnie mocniej dociśnij złącze w post karty dźwiękowej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak to zrobić? a i słuchawki mam podpięte we wtyczce głośników ponieważ jak podepne pod mikrofon i słuchawki to nie działają. a jak nai mam tak:

LdHMdJE.png

Słuchawki off a głosniki mam on ale na głosnikach mam słuchawki. Nwm czy tak ma być ale tam mi tylko słuchawki działają.

 

Gdzie są ustawienia tej karty graficznej? (WIN7)

Hej,

A masz w ogóle zainstalowane sterowniki do karty dźwiękowej? Ze screenu wygląda, że nie, gdyż karta jest prezentowana jako urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio, a powinna tam wyświetlać się nazwa karty, na przykład Realtek High Definition Audio.

Dodatkowo w ustawieniach, które pokazałeś na screenie, kliknij Głośniki i wybierz Właściwości - sprawdź w poszczególnych zakładkach, czy nie są włączone jakieś efekty - szczególnie w zakładce Rozszerzenia i Dolby.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mam sterowniki i nie ma żadnych efektów włączonych. Ale kiedyś pamiętam miałem inaczej jak mialem podpięte 

słuchawki to w panelu sterowania było tam do ustawienia słuchawek a teraz tego nie mam.

Hej,

A jak karta jest widoczna w menadżerze urządzeń - pod jaką nazwą?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jest widoczna, tam sterowniki sprawdzałem,  amd high definition audio device 

Tam gdzie wchodzą głosniki tam mam słuchawki podpięte bo inaczej nie działają.

Hej,

Tak, tylko że to jest karta dla wyjścia HDMI, a nie podstawowa karta z dźwiękiem analogowym. Jest w menadżerze jeszcze inne urządzenie w kartach dźwiękowych? Możesz pokazać na screenie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Z tym podpinaniem to każdy tak ma:) Pytałem sie kolegów to też pod głośniki podpinają ale im normalnie działa.

http://i.imgur.com/3Sd559T.png

Hej,

Może koledzy po prostu mają poinstalowane sterowniki do karty dźwiękowej? :smiley:

Screen pokazuje, że karta działa na sterownikach systemowych i stąd mogą pojawiać się błędy w działaniu. Podaj model płyty głównej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeden z kolegów twierdzi że słuchawki mam teraz bardzo dobre a karta dźwiękowa jest za słaba.

 

http://i.imgur.com/s2WtISy.png

 

Mam sterowniki do karty dźwiękowej, sprawdzałem aktualizacje to są najnowsze.

Hej,

Pobierz sterowniki z linka: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/utils/Realtek_Audio_V51006402_V6016402_XPVistaWin7.zip. Wypakuj i zainstaluj. Następnie restart systemu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pobiorę jutro i dam znać dzisiaj już nie dam rady

 

Dzięki, jest lepiej :wink: do zamknięcia.