Sterowniki do Toshiba satellite c660-115

Witam potrzebuje sterowników do Windowsa toshiba satellite c660-115 do karty graficznej,dźwiekowej,touchpad,wifi,chipset,sterowniki sieci.

System operacyjny: Windows 7 32bit :))

Pozdrawiam MombuS

http://il.computers.toshiba-europe.com/ … service=IL

Nie opowiadaj bzdur że nie ma ,dla chcącego nic trudnego =D>

jak byś mógł to daj linki do poszczególnych sterowników. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

za każdym razem trzeba korzystac z kreatora sprzętu,i nie da sie skopiować linka do sterowników.Wpisz sobie model itp :stuck_out_tongue: Tyle Potrafisz chyba :?

to jest 660 zwykły czy 660D?

hmm z tego co pamiętam masz c660 i taki zanzaczasz model w kreatorze :slight_smile:

Podaj gg musze coś sie zapytać :slight_smile:

Nie używam żadnego komunikatora są mi zbędne,pytaj tu

Mogłbyś pobrać wszystkie stery o które prosiłem i wrzucić mi gdzies w jednym folderze tylko jakbyś mogł podpisałbyś Karta graficzna i tak sterownik od karty itd. Byłbym Wdzieczny :slight_smile:

hehe a dlaczego ty tego nie możesz zrobić :o ?

transfer mi sie skonczył :confused:

Tyle co mogłem to pomogłem,reszta to już za wiele wymagasz [-X

Poczekasz spokojnie aż bedziesz miał transfer lepszy

musze na jutro laptopa zrobic :frowning: weź pomóż kolego :frowning:

MombuS jak już będziesz miał zainstalowane wszystkie sterowniki zrób sobie kopie sterowników np tym programem http://www.tylkoprogramy.pl/driverbackup!.php

Dzieki ziomuś

Dodane 21.10.2012 (N) 18:47

brakuje mi sterowników od karty graficznej,wifi i sieciowej ktoś pomoze?? bo nie moge tam znalesc :frowning:

Chcesz naprawiać a nie wiesz do końca co? Nie znalazłeś sterowników na toshiba.pl bo może nie podałeś “Short Model No”?

W tym kreatorze wybierasz :

Product type - Notebook

Family - Satellite

Product Series- Satellite C Series

Model - i tu zerkasz na naklejkę pod spodem notebooka, tam gdzie jest serial, kod kreskowy, i tam jest podana pełna nazwa notebooka czy to jest C660 czy C660D,

i później w kreatorze wybierasz Short Model No, też jest na tej naklejce, będzie to wyglądać mniej więcej tak - PSC0LE - coś w ten deseń.

Po wybraniu tego kodu kreator już będzie wiedział jaki sprzęt posiadasz i jakich sterowników potrzebujesz, i pod jaki system.

Skoro skończył Ci się transfer i zakładając że Sztosman ściągnął Ci stery, to jak chciałeś od niego je wziąć? Może na następny dzień? Ale jak skoro:

??

u kumpla bym szybko pobrał a nie bawił sie w szukanie i pobieranie pojedynczo ale okej juz wszystko zainstalowane ale teraz mam problem z wifi nie mam sterów do nich moze ktos podeslac ja juz nie wiem wszystkiego probowalem proszę o pomoc w 2 temacie jest opisane all :slight_smile:

Poszukaj sterowników po identyfikatorze urządzenia

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

W przypadku problemów ze sterownikami, możemy sprawdzić identyfikator sprzętu i poszukać sterowników na stronie http://www.devid.info/ (dziękuję krzychosk, dzięki któremu dowiedziałem się o tej metodzie). Najpierw należy dowiedzieć się o identyfikatorze sprzętowym danego urządzenia. Możemy to zrobić na przykład poprzez Menedżer urządzeń. W tym celu naciskamy logo Windows (flaga) + R >>> w okno Uruchamianie wpisujemy devmgmt.msc i klikamy OK >>> w oknie Menedżera urządzeń klikamy prawym przyciskiem myszy na interesujące nas urządzenie i wybieramy Właściwości >>> w oknie, które zostanie otwarte przechodzimy na kartę Szczegóły i z rozwijanej listy Właściwości wybieramy Identyfikatory sprzętu. Zamiast Menedżera urządzeń możemy skorzystać z programów do odczytu informacji o sprzęcie, np. System Info for Windows (SIW).

image_id: 4882 image_id: 4883