Sterowniki do Visty

Witam potrzebuje sterowników do karty graficznej GeForce 5200 i do karty dzwiękowej C-Media Ac’97 szukalem na stronie producenta ale nie moglem znalesc do moich jak byscie mogli mi podac linka do tych sterowników bede bardzo wdzieczny aaa i jeszcze jedno potrzebuje jak ustawic Neostrade na Viscie jakies info albo stronke podajcie z góry Thx za wszelką pomoc :mrgreen: :mrgreen:

PS:Pomylilem karty graficzne napisalem 5600 a miala byc 5200 :stuck_out_tongue: sry :stuck_out_tongue: jak byscie mogli podac do tej 8)

poszukaj sterów o takiej nazwie:

96.33_forceware_winvista_x86_international.exe

u mnie tylko te działają co do neostrady:

http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/330471.aspx

Thx a mugl bys podac do tej innej karty graficznej strey ?:stuck_out_tongue:

Sterowniki do kart C-Media dla systemu Windows Vista są dostępne tutaj:

Karty PCI na chipach - 8738, 8768, 8788: http://www.antylinux.yoyo.pl/viewtopic.php?t=228

Jeżeli to nie PCI to podaj numer chip-u (np. 9739A)

Witam.

Te sterowniki dostępne są z windows update , wiem bo sam takie mam :stuck_out_tongue:

CMI9761A chyba to to :stuck_out_tongue:

miarino tamte stery też powinny pasować do twojej karty, spróbuj.

Witam to znowu ja tamte sterowniki chodza tylko mam 1 problem nie dziala mi neostrada i nie wiem jak to zrobic prosze pomurzcie

Sprobuj zainstalowac sterowniki do modemu od WinXP. Powinno pojsc, no i nie instaluj aplikacji tp, bo nie pojdzie. Skonfiguruj polaczenie recznie.

ok wszystko mi chodzi tylko mam jeszcze 1 pytanko jak zalonczyc to sterowanie glosem ?

Niestety w przypadku polskiej wersji Visty funkcja Speech Recognition NIE DZIAŁA :frowning:

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

A jesli chodzi o GEFORCE GO 7300 (dla notebookow)??? Karte wykrywa ok ale nie mam softu do zarzadzania??? jakies pomysly? Slyszalem ze NVIDIA wypuscile programik ,ze tam powiem “standard” do wiekszosci GEFORCE-ow??

Thanx

trzeba pobrać stery ze zmodyfikowanym plikiem inf bo stery NVIDII ze strony nie wspierają wersji Go

Właśnie otrzymałem odpowiedź od doradcy tp. w sprawie porgramu do neo na viscie.:

a więc jeszcz troszkę i nietrzeba bedzie kombinować