Sterowniki do wi-fi

Jeżeli zły dział, to proszę o przeniesienie. Otórz mój kolega, niezbyt ogarniety w tych sprawach mówi mi, że zgubił płytke od wi-fi i prosił mnie żebym mu znalazł sterwoniki do wifi. Powiedział, że nazwa rutera to u.s.robotics wireless maxg adsl gateway cy któs by mógl mi podac stronke czy link do downloadnu.

Sam jestem troche zielony w te sprawy, z góry thx.

Ten router nie wymaga żadnych sterowników ze strony użytkownika, wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą kabla sieciowego i uruchomić przeglądarkę internetową, np IE, FF czy Operę. W miejsce adresu wpisujesz 192.168.1.1 i kiedy pojawi się okno logowania wpisujesz odpowiednio Login : admin, password : admin. Reszta to już tylko konfiguracja. Jeśli natomiast będziesz miał problem z dostępem do konfiguracji routera, bo np ktoś zmienił hasło i oczywiście go zapomniał, to zresetuj go wciskając przycisk Reset z tyłu obudowy obok gniazda zasilającego.

Chyba mnie nie zrozumiales, on ma laptop i chcialby go postawic w innym pokoju, ale zgubil plytke od wifi jak on to mowi. Czyli chyba nie ma sterownikow.

A czy ty wiesz co to jest WIFI koledze powiedz że na stronie producenta laptopa ma wszystkie sterowniki i te do karty sieciowej radiowej :slight_smile:

Prawdopodobnie twojemu koledze chodziło o coś takiego jak Easy Configurator

http://u-s-robotics-easyconfigurator.so … ormer.com/