Sterowniki do ZXDSL 852 na Win XP x64

Szukam sterowników do tego modemu na te wersję windy. Podobno wyszły już, więc chciałem poprosić o pomoc w ich znalezieniu. Szukałem na stronie ZTE i nie mogę znaleźć:( Jeśli możecie to pomóżcie…

wejdź na stronę telekomunikacji ( http://www.tp.pl ) i wpisz w wyszukiwarkę ZXDSL i tam masz jakie są dostępne sterowniki…

to nic nie da, u nich tego nie ma. Dzwoniłem do tp i powiedzieli że podobno wyszły już sterowniki do tego modemu na win xp x64, ale wiemy wszyscy jacy oni są inteligentni, więc tak naprawdę nie wiadomo, dlatego zgłosiłem się do Was

Szukałem i nie znalazłem. W końcu odpisali mi z ZTE w Chinach i napisali że nie ma takich sterów. Napisałem jeszcze czy planują wydać ten rodzaj, ale jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem. Pozdrawiam

A więc nie ma takich sterów:( Dostałem od nich instrukcję “user’s mannual” po chińsku i angielsku, ale nie bardzo mogę się połapać z tym wszystkim, z tego co wyczytałem to tam nie ma nic na temat jak zainstalować ZXDSL 852 na XP x64, więc jeśli ktoś by mógł to proszę o kontakt na gg i prześlę ten plik i może Wy coś pomożecie. A jeśli chodzi o TP to niech sobie wymienią konsultantów, bo gościu mi przecież powiedział że już chyba są, że u niego tam w TP mówili iż się pojawiły. Co za ludzie?

Dziś dostałem mail’a od ZTE że nie planują wydać takich sterowników:(