Sterowniki Ethernetu

Witam jak w temacie poszukuję sterowników do ethernetu do płyty głównej Fujitsu siemens d2438-A2

szukałem już na stronie producenta pobrałem ale nie było pliku instalacyjnego pozostałem info o kompie to

DualCore Intel Pentium D950,3400MHz(17x200)

DDR2 3070mb

grafika g-forse 8500gt 512mb

system Windows XP Sp2

proszę o pilną pomoc bo ja już nie mam pomysłów

Wchodzisz w menadżera urządzeń, wybierasz nieznane urządzenie i dajesz aktualizuj sterownik, wskazując plik pobrany ze strony producenta (bo jak rozumiem, pobrałeś pliki wśród których znajduje się .inf)

Inna możliwość: pobierz sterownik ze strony producenta karty sieciowej (Broadcom).

Trzecia możliwość - użyj oprogramowania typu Slim Driver czy Driver Max do wykrycia i zaktualizowania sterowników.

Jeśli pobrałeś sterowniki w postaci archiwum .zip pod nazwą “TS_BroadcomGigabitEthernetDriverforWindows_952Gold_1006153”, to wszystko jest OK. Rozpakuj to archiwum. Będzie tam folder “9.52”. Zapamiętaj, gdzie jest zapisany i dokonaj instalacji spod Menadżera Urządzeń ze wskazaniem tego folderu “9.52”.

dzięki wielkie za podpowiedź oczywiście działa po wykonaniu twoich wskazówek

dami1985 ,

Zapoznaj się ztematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.