Sterowniki GeForce 6600 Vista x32

Witam. Posiadam Windows Vista Business (Final) x32. Moim największym problem jest to, że nie mam sterowników do mojej karty GeForce 6600… próbowałem już chyba wszystkiego i nie chcą się zainstalować. Nie moge przez to korzystać np z Aero, gier itd :? Proszę Was o pomoc!

PS. próbowałem już sterów z nvidia jak np. http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_97.46.html

A czym objawia się fakt , że nie chcą się zainstalować ?? Wyskakuje jakoś błąd ?? Jeśli tak to jaka jest jego treść ??

Vista posiada standardowe sterowniki WDDM, które powinny ładnie działać z GeForce 6600(Sam mam 6200)

tzn wyświetla asię jakiś komunikat błędu itp?

W menagerze urządźeń masz widoczną karte?

jaką ocena dała Vista dla tej karty?

  1. No wyskakuje taki komunikat:

Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończył pracę.

  1. No właśnie w menagerze nie widze jej. :confused:

Złączono Posty : 17.01.2007 (Sro) 18:35

Nadal szukam i nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie :frowning: ehhh pomocy… Nie działa mi Aero i gry :shock:

a

??

To też ważne

eee wiesz trochę ciężko ocenić bo nie mam sterów :slight_smile: Więc mi nie wykrywa karty i mam tam 1

Można ręcznie włączyc Aero Glass w rejestrze ale masz tu programik wykonany przez sCooBy^ >>AeroGlassOnOff.rar<<

Co mi z tego jak nie działają mi gry bo nie ma sterów O_o

Teraz sprawdziłem i okazuje się, że nie da się kliknąć… jest zaciemnione :confused:

PS. Aero odezwij się do mnie na gg:3521479

A skąd i jakie sterowniki próbowałeś zainstalować?

hmmm …

Spoko już sobie poradziłem :slight_smile: Wystarczyło usunąć wszystkie stery z Asusa i automatycznie mi Vista ściągnęła :slight_smile: Btw macie jakieś strony z bajerami do visty i trikami?

Mamy :wink:

  1. Dział:System operacyjny Windows Vista - wystarczy poszukać.

  2. Strony icon_www.gif