Sterowniki GF9600 GT / Ubuntu 12.10

Witam . Jestem dosc nowym uzytkownikiem tego systemu i mam maly problem mianowicie z zainstalowaniem sterownika do karty graficznej GF 9600 GT sciagalem te ze strony Nvidia lecz po instalacji tych sterownikow znikal mi caly pulpit tzn . Paski itp . instalowalem rowniez poprzez Centrum oprogramowania Sterowniki Wlasnosciowe i tez odnalazlem tam sterowniki dla kart serii 9 lecz rezultat po instalacji byl taki sam a w zasadzie zalezy mi tylko i wylacznie na zminejszeniu obrotow wentylatora z karty gdyz … mnie strzela :smiley: Dzieki pozdrawiam .

Miałem tę kartę i instalowanie przez Sterowniki Własnościowe zawsze działało. Czy jak instalowałeś w ten sposób, instalowałeś na czysty system, czy już coś kombinowałeś (np. Ręczna instalacja ze strony nvidii)?

Miałem taki sam problem. Pomóc może to:

sudo apt-get install linux-source

sudo apt-get install linux-headers-generic

Jednak u mnie po aktualizacji jądra do 3.7.0.7 błąd powrócił i nie mogłem znaleźć rozwiązania. Powróciłem do Ubuntu 12.04

ChoryPastor ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif