Sterowniki graficzne do laptopa emachines e720

Poszukuje sterowniki karty graficznej do laptopa emachines e720, Wiem że na stronie emachines.com są sterowniki ale ja poszukuje starszych wersji.

Ps. poszukuje ich ponieważ gdy włączam grę warframe po ładowaniu wyskakuje mi BS, sprawdziłem to Blue Screen Viever no i potrzebuje starszych sterowników

Uruchom Menedżer urządzeń i kliknij na urządzenie karty graficznej prawym przyciskiem myszy, wybierz Właściwości, w oknie które zostanie otwarte przejdź na kartę Szczegóły i z rozwijanej listy Właściwości wybierz Identyfikatory sprzętu.

Zaznacz którąś z pozycji i naciśnij CTRL + C aby skopiować identyfikator. Wklej zawartość schowka (prawy przycisk myszy - Wklej albo Ctrl + V) na http://www.devid.info/ albo na Google i poszukaj sterownika. Jak nie znajdziesz sterowników to próbuj z kolejną pozycją i kolejną.

Jak zainstalować sterowniki? Albo poszukaj pliku o nazwie typu SETUP. Albo zainstaluj sterowniki przez Menedżer urządzeń. Możesz kliknąć na określoną pozycję (z żółtym znakiem zapytania) prawym przyciskiem myszy i wybrać Aktualizuj, potem opcję wskazania sterowników do instalacji z dysku i wskazać miejsce, gdzie znajdują się sterowniki.