Sterowniki grafiki zawieszają grę

Siema. Mam taki problem, otóż ogólnie wszystko chodzi dobrze, tzn. wszystkie gry z wyjątkiem CoD MW2. Gra działe normalnie, zazwyczaj nie dłużej niż 30-45 minut a potem się zawiesza i albo muszę resetować kompa albo po jakimś czasie wywala do pulpitu i wszystkie ustawienia ekranu są na min. a nawet mniej bo normalnie np. jakość kolorów mogę ustawić na 16 lub 32 bity a wtedy jest ustawione na (chyba) 4 bity, 16 kolorów i rozdzielczość 640x480. Nie da się tgo zmienić bo pisze coś w tym stylu: Aktualny sterownik graficzny nie może zostać użyty gdyż został on napisany dla starszej wersji systemu windows.System używa standardowego sterownika VGA. Uruchamiam kompa ponownie i komunikat, że system odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Wysyłam raport o błędzie do microsoft’u i otwiera się witryna z radą jak to naprawić a mianowicie z linkiem do aktualizacji PX Engine. Aktualizację tą pobrałem i zainstalowałem ale to nic nie dało. Prubowałem już chyba z 8 wersji sterownika, czyściłem dyski, defragmentowałęm, reinstalowałem cod’a i całego steam’a, wgrałem nowy direct x a nawet wysprzątałem kompa od środka ale to nic nie zmienia. Jeśli wiecie jak to naprawić to pomóżcie bo mi do głowy przychodzi tylko reinstall całego systemu choć nie wiem czy i to pomoże.

P.S. Dodam, że wszystkie inne gry chodzą normalnie.

witaj- mi się wydaje że raczej coś nie tak z tą jedną grą,skoro piszesz że wszystkie inne działają dobrze to raczej na to wychodzi, pozdrawiam :slight_smile:

marc_in , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

wiem, że chodzi o grę a raczej o to jak zachowują się sterowniki podczas grania w nią