Sterowniki karty a start systemu

Witam, mam następujący problem. Dzisiaj zaczął mi się psuć komputer. Podczas ekranów ładowania systemu pojawiło mi się ok. 15-20 cienkich, pionowych, przerywanych pasków złożonych z kropek. I to mógłbym przeżyć, ale jak pasek ładowania Windowsa zniknie, po paru sekundach wyskakuje blue screen. Zrobiłem formata, wszystko działa, instaluje stery do karty graficznej i po restarcie znowu, nie chce się włączyć i blue screen. W sumie zrobiłem formata dwa razy, za każdym razem instalowałem inne sterowniki (raz z płyty, raz z neta, różne), nic to nie pomogło. Jestem na 99% pewien, że to wina grafiki, bo:

1>wtedy zaczęły się problemy z pasami

2>system się nie włącza po instalacji sterowników

3>w trybie awaryjnym chodzi dobrze ( bo nie używa karty)

Moja karta to GeForce 8800 gts 320mb . Komputer ma ze 3 lata. I tu pytanie, czy da się coś zrobić czy jedynym wyjściem będzie kupno nowej grafiki?

Nie wiem co mógłbyś zrobić. Poszukaj starszych wersji sterów, spróbuj jeszcze raz zainstalować te z płyty, wypróbuj sterowniki omegi.

Podaj napięcia i temperatury z BIOSu i Everesta.Oraz podaj temperaturę karty graficznej(jeśli ma czujnik): http://www.dobreprogramy.pl/Speccy,Prog … 15677.html

Ale jak poprzednicy obstawiam coś ze sterownikami.