Sterowniki karty graf. usuwają się po aktualizacji windowsa

Witam, mam pewien problem, w piątek aktualizowałam windowsa(podczas wyłączania się komputera). W sobotę włączyłam komputer i rozdzielczość ekranu była mała, a kolory max 4 bity. Ustawiałam większą ale się nie dało. Okazało się że to przez sterowniki do grafy i zainstalowałam nowe, ale dzisiaj znowu była aktualizacja do windowsa i po włączeniu kompa znów to samo. W info o sterach pisze że są ze stycznia tego roku, a problem zaczął się w sobotę. W programie aida 64 w czujniku nie ma podanej temp. karty graficznej. Co może być przyczyną? Dlaczego stery sie usuwają po aktualizacji? Moze to być jakiś wirus, czy uszkodzona karta graficzna? Może trzeba jakoś inaczej zainstaliować żeby dobrze działały? A, dodam jeszcze że gdy w info o sterownikach klikam aktualizacje to sie aktualizują, a potem pisze że są ze stycznia tego roku i dalej to samo.

karta graf: nvidia geforce 7300 GT

system: windows xp sp3

jeśli chceie dokładniejszą konfigurację to piszcie, z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Zainstaluj znów sterowniki i wylącz Windows Update, dowiemy się czy to wina aktualizacji czy innych czynników.

Ok, jak zainstaluję to napiszę. Czego to jeszcze może być wina?

Ok zainstalowałam sterownik, tylko co z tymi aktualizacjami?

Czy wszystko wróciło już do normy po instalacji sterownika? Skąd pobrałaś sterownik karty graficznej?

Polecam zawsze pobierać ze strony producenta: http://www.nvidia.pl/object/winxp-307.8 … er-pl.html

Pozdrawiam!

Tak, wszystko jest ok, ale boje się że po aktualizacji windowsa znów będzie to samo :confused: Sterownik jest podpisany, nie pamiętam czy był ze strony producenta, ale zdaje mi sie że jest dobry, tylko co zrobić żeby się nie usunął po aktualizacji???