Sterowniki Karty Graficznej ( ATI ) Błąd przy instalacji

Mam taki problem. Pamiętam jak miałem jeszcze wersję 7077 Win7 I sterowniki ATI pod Viste chodziły elegancko. Dziś chcę zainstalować Sterowniki właśnie do Visty i niby sie instaluje po chwili nagle instalacje szybko się kończy. Wchodzę w raport błędów i jest : " Komunikaty o błędach Instalacja sterownika: pakiet sterownika nie określa identyfikatora sprzętowego " Jak ja mam zainstalować te sterowniki bo te co windows daje to padło jest. P.S Sterowniki ATI Na Win7 Nie obsługują mojej karty. System 32 bitowy.

Usuń stare sterowniki z dodaj/usuń programy a następnie użyj Driver Cleaner’a (z nadzieją, że pójdzie pod W7 :wink: ). Wybierz swoją firmę (ATi), wciśnij “Clean!”. Wszystko robisz w trybie awaryjnym! Restart. Instalujesz na nowo sterowniki :slight_smile:

Być może stare się nie do końca usunęły, zostały jakieś pliczki czy coś :slight_smile: Gdy w dodaj/usuń programy nie będzie sterowników, po prostu od razu skorzystaj z Driver Cleaner’a. Jak nie pomoże, trzeba się liczyć ze statusem BETA. Możesz jeszcze spróbować na kompilacji RC (7100).