Sterowniki karty graficznej nvidia nie działają poprawnie po aktualizacji

Zaktualizowałem sterowniki i teraz mam problem bo po kilku minutach wyskakuje black scren.

http://prntscr.com/3pwqde

Safodo

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Prawdopodobnie masz uszkodzoną grafikę.

miałem to samo z nowymi sterami w Planetside 2, powrót do wcześniejszych rozwiązał permanentnie ten problem. Zanim uznałbym kartę za uszkodzona kiedy sterownik traci sprawność zastąpiłbym go starszym który działał.

 

A wcześniej było OK?

 

Jeśli tak, wróć do poprzedniej wersji, jak to laptop używaj sterownika producenta laptopa.

 

Odinstaluj obecny ster, katalog Nvidia z dysku usuń ręcznie, czyszczenie systemu np:  Ccleanerem, restart i zainstaluj stary ster.

Wczesniej było ok. A gdzie mogę poprać np: wcześniejszy sterownik bo ostatni mi działał.

A ster potrzebny do:

  • laptopa, podaj dokładnie typ i kartę grafiki GF

  • karty podaj typ GF

  • do jakiego systemu? i czy to 32, czy 64 bitowy?

Komputer GeForce 220  32 bit

 

Jaki system masz?  XP,Vista,7,8,8.1?

 

Karta GF220

 

Edit:

 

A może instalowałeś sterownik z płytki CD do karty?

 

Pamiętasz jego wersję?

Windows 7. Nie instalowałem z płytki tylko zaktualizowałem przez program GeForce experince. Nie pamietam wersji.