Sterowniki karty graficznej- problem z instalacją

Witam wszystkich :wink:

Mam problem polegajacy na tm, ze chciałem zaktualizowac sterownik mojej karty graficznej, po kilku nieudanych próbach aktualizacji po prostu usunąłem stary. Teraz sciagnąlem juz kilka sterownikow ale żaden nie działa, dodatkowo w menedżerze urządzeń zniknęła nazwa mojej karty.

Czy ktoś może oś doradzić ?

Windows 10 64bit

karta chyba Intel HD Graphic

Napisz co to za komputer - laptop, stacjonarny. Laptop - producent, model. Stacjonarny - płyta główna, procesor. Bo na " chyba  "  możesz nie uzyskać sensownej pomocy.

Więc tak:

Acer Aspire 5733 laptop

Procesor Intel Core i3  2,40 GHz

karta graficzna Intel HD Graphic

Zrobiłem format systemu i powrociły stare ustawienie razem ze sterownikiem, niestety po aktualizacji steropwnika (niby jest z 2012r), podczas uruchamiania gry nadal wyskakuje mi prośba o zaktualizowanie sterownika ponieważ wymagany jest Shader Model 3,0.

Jak moge rozwiązać ten problem?

Z góry dziekuję.

Nie wiem jaki konkretnie model zintegrowanej karty graficznej posiadasz, nie wiem jaką grę próbujesz uruchomić, wiem natomiast, że karty zintegrowane nie są przeznaczone do gier.

Sterowniki do karty graficznej powinieneś bez problemu znaleźć na stronie producenta laptopa- o ile wspiera on Windows 10, ale o komfortowym graniu zapomnij.

http://www.driverscape.com/manufacturers/acer/laptops-desktops/aspire-5733/691

 

Słaba grafika nie do gier.Wygląda na to,że nie obsługuje do końca nawet DirectX 9.0c