Sterowniki karty graficznej?

Mój problem polega na tym że jak chce odpalić gre to komp albo sie wyłacza lub pokazuje sie komunikat że brak karty graficznej. Zainstalowalem ponownie sterowniki i jakiś czas było ok. Ale to sie powtarza znowu wystarczy ponowna instalacja sterowników . Może mi ktoś powiedzieć co może być tego przyczyną :? :? :?

Moja karta to GF4 FX440 64MB

Włóz inna karte graficzna w ostatecznosci.Jakie sterowniki instalujesz??spróbu te Nvidia 45.23

sciagnij sobie ze strony n-vidia ten sterownik

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_56.64

wersje international

to jest najnowszy ale spróbuj tez wersje 53.03 mi on pomógł jak miałem różne dziwne problemy, tego najnowszego jeszcze nie sprawdzalem ale jeszcze dzis go zainstaluje i przetestuje

Dzięki za rady. Niestety nie mam możliwości wsadzić inną kartę. Jeżeli chodzi o sterowniki to miałem zainstalowane 53.03 jak to sie stalo. Teraz zainstalowałem ponownie stare ktore mam na płytce od karty. Mam nadzieję że będzie dobrze,lecz dzisiaj ekran zrobił sie czarny i musiałem resetować kompa. Po tym wszystko jest ok. Zainstaluje te najnowsze może coś pomoże. :smiley: :smiley: :smiley:

a co to za gra moze poprostu ta karta jest do tej gry za słaba

Gta VC przedtem dzialala i nie bylo problemow. Zreszta z ta grą nie powinno. :smiley:

Reinstalowanie sterów do grafy nic nie pomaga… Ten problem po jakimś czasie wraca… Pomagają patche (o ile w ogóle są wydawane).

Chodzi o to, że jeśli masz zainstalowany DirectX 9.0 to musisz się przerzucić na DirectX 8.1, bo jest o wiele szybszy niż “dziewiątka”.

Albo po prostu zainstaluj nowszego stera do swojej grafy, chyba to pomoże. Pozdrawiam! 8)

Dear SuryKat, bardzo jestem ciekaw, czy twoje rozwiązanie pomoże. :smiley:

Dosyć śmiałe stwierdzenie…o wyższości DirectX 8.1 nad 9.0…jak to zmierzyłeś ??

Jeżeli tak to kto na pewno pomoże lazikarowi???

Przecież ma problem, że przy odpalaniu każdej gry wyskakuje mu tekst że brak karty graficznej.

W końcu Rocco napisał mi, że “to na pewno pomoże”. 8)

A tobie Madafaker, życze dbania o kompa. :mrgreen:

Niech no cd-rom odpowie na moj post. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Polecam kartę graficzną Voodo, byle jaki model. Zainstalujcie najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Nowe stery są bardzo dobre. bo pomagają (szczególnie gdy ma się DirectX 8.1. Pozdrawiam! :slight_smile:

Dear SuryKat czy ja jestem Twoim “chłopcem na posyłki”??? Od czego masz PW???

Dzięki sliczne za rady . Nie potrzeba bylo innych sterowników,powrócilem do starszych z płyty i wszystko jak na razie jest ok. :smiley: :smiley: :smiley: