Sterowniki karty graficznej?

(lazikar) #1

Mój problem polega na tym że jak chce odpalić gre to komp albo sie wyłacza lub pokazuje sie komunikat że brak karty graficznej. Zainstalowalem ponownie sterowniki i jakiś czas było ok. Ale to sie powtarza znowu wystarczy ponowna instalacja sterowników . Może mi ktoś powiedzieć co może być tego przyczyną :? :? :?

Moja karta to GF4 FX440 64MB

(Mithnick24) #2

Włóz inna karte graficzna w ostatecznosci.Jakie sterowniki instalujesz??spróbu te Nvidia 45.23

(Fleszu1) #3

sciagnij sobie ze strony n-vidia ten sterownik

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_56.64

wersje international

to jest najnowszy ale spróbuj tez wersje 53.03 mi on pomógł jak miałem różne dziwne problemy, tego najnowszego jeszcze nie sprawdzalem ale jeszcze dzis go zainstaluje i przetestuje

(lazikar) #4

Dzięki za rady. Niestety nie mam możliwości wsadzić inną kartę. Jeżeli chodzi o sterowniki to miałem zainstalowane 53.03 jak to sie stalo. Teraz zainstalowałem ponownie stare ktore mam na płytce od karty. Mam nadzieję że będzie dobrze,lecz dzisiaj ekran zrobił sie czarny i musiałem resetować kompa. Po tym wszystko jest ok. Zainstaluje te najnowsze może coś pomoże. :smiley: :smiley: :smiley:

(Fleszu1) #5

a co to za gra moze poprostu ta karta jest do tej gry za słaba

(lazikar) #6

Gta VC przedtem dzialala i nie bylo problemow. Zreszta z ta grą nie powinno. :smiley:

(Surykat) #7

Reinstalowanie sterów do grafy nic nie pomaga... Ten problem po jakimś czasie wraca... Pomagają patche (o ile w ogóle są wydawane).

Chodzi o to, że jeśli masz zainstalowany DirectX 9.0 to musisz się przerzucić na DirectX 8.1, bo jest o wiele szybszy niż "dziewiątka".

Albo po prostu zainstaluj nowszego stera do swojej grafy, chyba to pomoże. Pozdrawiam! 8)

(Rocco226) #8

Dear SuryKat, bardzo jestem ciekaw, czy twoje rozwiązanie pomoże. :smiley:

(Madafaker) #9

Dosyć śmiałe stwierdzenie...o wyższości DirectX 8.1 nad 9.0...jak to zmierzyłeś ??

(Surykat) #10

Jeżeli tak to kto na pewno pomoże lazikarowi???

Przecież ma problem, że przy odpalaniu każdej gry wyskakuje mu tekst że brak karty graficznej.

W końcu Rocco napisał mi, że "to na pewno pomoże". 8)

A tobie Madafaker, życze dbania o kompa. :mrgreen:

Niech no cd-rom odpowie na moj post. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Polecam kartę graficzną Voodo, byle jaki model. Zainstalujcie najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Nowe stery są bardzo dobre. bo pomagają (szczególnie gdy ma się DirectX 8.1. Pozdrawiam! :slight_smile:

(fiesta) #11

Dear SuryKat czy ja jestem Twoim "chłopcem na posyłki"??? Od czego masz PW????

(lazikar) #12

Dzięki sliczne za rady . Nie potrzeba bylo innych sterowników,powrócilem do starszych z płyty i wszystko jak na razie jest ok. :smiley: :smiley: :smiley: