Sterowniki karty graficznej

Po zainstalowaniu sterowników na następny dzień mój komputer się cały sciął i nie dało się totalnie nic zrobić wie ktoś może co zrobić żeby tak się nie robiło?(nie jest to wina procesora)

Jaka karta graficzna, czy brandowana przez jeszcze innego producenta np. niby Nvidia a jednak MSI ją sprzedaje.

Wtedy może trzeba co kilka miesięcy polegać na sterowniku MSI jak to nie zmieniony plastik a coś więcej w “fabryce”.

Dodatkowo nie instaluj sterownika żadną aplikacją typu “Driver Booster”.

mam kartę graficzną amd radeon rx560x

czyli tą co mam czyli amd software też tego tym nie robić?

Jak z innego tematu wychodzi, że to laptop to najpierw sprawdzaj czy producent laptopa chętnie aktualizuje sterownik jak robi jego “optymalizacje”, jakby dobrze poszukać to pewnie kilka osób pewnie już pisało w innych wątkach że wtedy sterownik od AMD raczej jest ostatnią deską ratunku do np. uruchamiania gierek.

Nie czaje

No zacząłeś jechać na dwa tematy jakbyś tę kartę graficzną miał w jakimś laptopie a teraz niby w jakimś PC “składaku”.

A skoro sterownik AMD nie zapewnia stabilności, to zostaje testować co się da zrobić na starym sterowniku ze strony producenta laptopa (najwyżej będziesz musiał do gier szukać jakiś sztuczek na uruchamianie / więcej FPS).