Sterowniki karty sieciowej nie działają

A więc tak… Mam laptop Acer Aspire 5542 (troszkę stary ale będzie :>) i szukałem do niego nowych sterowników… Postanowiłem wejść na stronę acera i tam ich poszukać… Po ściągnięciu sterowników odpowiedzialnych za kartę sieciową itp. co oczywiste zainstalowałem je… Niestety usunęło mi stare sterowniki a nowe nie działają :< Jak coś na laptopie mam zainstalowany Windows 8… Z góry dzięki za pomoc :>

W opcjach urządzenia przywrócić poprzedni sterownik?

Podaj identyfikator sprzętowy tej karty,system,to W8,ale czy 32,czy 64 bitowy?

 

Jak się okazało mój młodszy brat pomylił kartę sieciową z kontrolerem sieci -,- Nie mam czasu nawet na szukanie sterowników więc tylko napisze system 64 bitowy, identyfikator - PCI\VEN_168C&DEV_002A&SUBSYS_E01F105B&REV_01

Jest to karta Qualcomm Atheros AR5B93, na stronie producenta nie ma sterowników dla W8.

 

Pobierz http://sendfile.pl/206325/win81-10.0.0.274-whql.zip i wypakuj.

 

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na Kontroler sieci, Aktualizuj oprogramowanie sterownika…, Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, wskaż folder gdzie wypakowałeś sterownik i kliknij Dalej, uruchom ponownie laptopa.

I nie działa :<

Da się coś jeszcze zrobić? Bo zależy mi na naprawieniu tego błędu przed niedzielą ^^

Spróbuj zainstalować te sterowniki. Możesz też zobaczyćinne wersje.

 

A czemu my mamy mieć na to czas?

Dobra no nadal nie działa ale już trudno dzięki że próbowaliście mi pomóc po prostu zainstaluje znowu Windowsa 7 i nie będzie tego problemu (+ 2310823864826738721190820 problemów o których nie wspominałem na dobrych programach :P)