Sterowniki kontroler ethernet

Witam od dłuższego czasu mam problem i lekko mówiąc juz mnie to wpienia chcialem przeslac pliki z jednego komputera na drugi za pomoca kabla lan i oczywiscie jak to ja cos poklikalem ogladalem poradniki na yt i kazali odinstalować sterowniki i zresetowac pc wiec tak zrobiłem i mam niestety teraz kontrorer ethernet kod 28 pobierałem z glownej strony mojej plyty głównej lecz one nie działają dodam że moja karta to Asrock G-41M-VS3

To nie karta, tylko model płyty głównej.

Jaki system operacyjny i czy 32 bit czy 64 bit?

Windows 7 64 bit

https://download.asrock.com/Drivers/Intel/LAN/Atheros_Win7-64_Win7_Vista64_Vista_XP64_XP(v1.0.0.32).zip

Źródło: https://www.asrock.com/mb/Intel/G41M-VS3/#Download

Nazwa karty: Atheros Lan driver ver:1.0.0.32

Mam pobrac ten 1 link czy 2?

dobrze 1 link no i tak pobralem folder przezucilem na pendrive podlaczylem do pc na ktorym jest problem i co dalej

Ten drugi link z pozycji Atheros Lan driver ver:1.0.0.32
To jest archiwum ZIP, które trzeba wypakować!

No dobra wypakowalem i co dalej wchodze w ten folder sa tu rozne pliki np setup

Jak odpalam setup instaluje się lecz na końcu wyskakuje komunikat Installer cant find atheros Ar18 family ethernet controller on your system

No i właśnie! Klikasz na “setup.exe” i instalujesz.

Lecz na końcu wyskakuje blad

To już nie wiem. To są jedyne sterowniki LAN dla Twojej płyty głównej, przynajmniej tej, którą podałeś.

Taki mam napis na plycie głównej i jak odpalam tez sie loguje asrock

Moze tez to być juz padnięty dysk poniewaz z 2 lata temu komputer nie chcial sie wlaczac oddalismy do serwisu i okazalo sie ze dysk jest juz na wykaczeniu pan naprawil ale mowil ze nie wie ile wytrzyma miesiąc tydzien dzien rok

Komunikat, który Ci pojawia wskazuje raczej na uszkodzoną kartę sieciową LAN na płycie głównej, a nie na dysk.

Może być i tak nie wiem tym razem nie uda się samemu naprawic trzeba oddac do alsenu

15853070353512742849316749835425

A mozna spytac czemu teraz jest tak a zawsze bylo inaczej bylo ze jest polaczone lub nie