Sterowniki lenovo g580 [win7] model 20150

Na poczatek witam, bo to moj pierwszy post i temat na tym forum.

Problem polega na tym ze nie moge znaleźć sterownikow pod windows 7 do mojego laptopa. Na stronie lenovo nic nie ma i po za tym strasznie sie dlugo laduje. Parametry laptopa:

Lenovo g580

model name - 20150

core i3

ge force 610m

jak cos jeszcze trzeba to podam.

Nie ma sterownikow do grafiki karty sieciowej i kilku innych rzeczy, najbardziej zalezy mi na karcie sieciowej bo moze po podlaczeniu do neta do reszty znajdzie mi windows

Nie dostałeś płyty ze sterownikami razem z laptopem, czy reinstalowałeś system?

Niestety nie dostalem plyty, a system stawialem od poczatku, bo laptopa dzis odebralem i jest to wersja bez systemu. Ale chyba udało mi się rozwiązać jak narazie problem ze sterownikami do wifi. Jakims cudem po dlugim oczekiwaniu zaladowala mi sie brytyjska strona lenovo gdzie moglem pobrac sterownik. A sterownik do usb 3.0 tez musi byc ze strony lenovo czy moge go pobrac z kads indziej?

Dlaczego miałbyś szukać sterownik skoro masz go na stronie producenta.

Dodane 19.10.2012 (Pt) 21:04

Intel USB 3.0 Driver for Microsoft Windows 7 (32-bit, 64-bit)

pytam z ciekawosci a po za tym ze strony lenovo jak juz mowilem strasznie wolno sie wszystko laduje, chyba maja problemy chlopaki.

Dzieki za link.

Ze strony Lenovo

site-notice-960.jpg

Witam…dzisiaj ja także stałem się posiadaczem tego też modelu lenovo i mam do Ciebie pytanie czy poradziłeś sobie już z tymi sterownikami bo ja mam bardzo wielki problem i nie mam pojęcia które to są sterowniki:/ a na dodatek ta stronka lenovo to jest poprostu jakaś masakra…ładuje się wieczność:/ proszę Cię o pomoc bo nigdy chyba tego nie ogarnę?? pozdrawiam

Spróbuj Windows Update

Spróbuj poszukać sterowników po identyfikatorze urządzenia

toshiba-satellite-c660-115-wifi-t507179.html

ale do tego jest mi potrzebny internet którego nie mam na laptopie:/

czarasssss

Niestety każdy się z tym boryka, spróbuj późnym wieczorem albo wcześnie rano (jak ostatnio ściągałem było całkiem znośnie).

trzeba trafic na pore zeby dobrze dzialala strona, sterowniki mozna tez pobrac z amerykanskiej strony lenovo, ona mi chodzila dobrze, pobrac najlepiej na poczatku sterowniki do wifi a reszte instalowac za pomoca programu drivermax badz slimdrivers (tego drugiego ja uzywalem i wszystko dziala)

sterowniki do wifi sciagnalem do modeli 2190 czy jakos tak (wiem ze model o tej mniejszej liczbie bo o 20150 nie ma nic na stronie) po instalacji nie dzialaly niestety, trzeba wejsc w folder C:drivers (badz tam gdzie sie je instalowalo) i odnalezc folder od sterownikow wifi (jezeli to sa pierwsze jakie instalujecie to pewnie bedzie tylko jeden) i odpalic install.exe i sterowniki powinny sie zainstalowac, podobnie trzeba zrobic ze sterownikami do touchpad bo program ich nie sciaga, pobrac cierpliwie ze strony lenovo, badz z amerykanskiej(lub angielskiej nie pamietam ale chyba to pierwsze lepiej chodzi) sterowniki do touchpada w folderze C;/drivers/touchpad…/Elan

Do metody z identyfikatorem potrzebujesz drugiego komputera z dostępem do internetu.

Odswieżam,

niestety ponownie mam problem, chodzi o predkosc lacza WiFi. Internet mam z Vectry 10 Mb/s router D-Link DSL 2640R. Problem polega na tym ze po wlaczeniu komputera, badz gdy rozlacze sie z siecia i polacze ponownie mam normalnie na speedtest.pl (i innych tego podobnych stronach) pobieranie na granicy 10Mb/s ale po pewnym czasie to sie zmienia i predkosc pobierania zmniejsza sie o polowe do okolo 5Mb/s , a czasem nawet mniej. Sterowniki instalowalem wielokrotnie, to ze strony lenovo, aktualizowalem przez DriverMax, oraz ze strony producenta Atheros.

model karty sieciowej to: Qualcomm Atheros AR9285 Wireless Network Adapter

zabezpieczenie sieci: WPA2

dodam ze na innych laptopach ta predkosc jest normalna

mam takie pytanie. czy ktoś może mi napisać jakie programy są oryginalnie zainstalowane na kompie lenovo 580 59346906.

głównie chodzi mi o nazwę programu do obsługi kamerki i nagrywarki. stawiałem nowy system i wszystko się wykasowało a było fajne

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& … 01B8Wv0s_g

wchodzisz, wpisujesz model czekasz az znajdzie wybierasz i przenosi cię na stronę ze sterownikami do tegoż laptopa.

Sterowniki do lenovo g580 model 20150 do win 7 64bit są http://chomikuj.pl/stery69/Lenovo+G580+ … ws+7+64bit Lenovo sprzedaje ten model bodaj tylko z Win 8 dlatego stery do wifi i do grafiki z ich strony nie chcą działać.

Witam, a jakim programem można otworzyć plik z chomikuj.pl bo mam problem?

Pozdrawiam!

7-Zip

http://www.dobreprogramy.pl/7Zip,Progra … 12559.html

Dzięki serdeczne za pomoc, pozdrawiam!

Dodane 28.01.2013 (Pn) 22:19

Witam dalej mam problem. Podczas instalacji sterowników karty graficznej intela, trzeba zrestartować komputer by dokończyć instalacje.

Przy restarcie włącza się tryb awaryjny Windowsa i pokazuje się okienko w którym jest napisane że system próbuje sam się naprawić, po czym Windows się załącza bez sterowników karty. Co zrobić?