Sterowniki NIVIDA przestały działać

Witam,

Mam problem, ponieważ podczas grania np tdu2 lub bf3 wywala mnie na pulpit i pisze sterowniki nivida(nr wersji sterowników) przestały działać ale odsyskały sprawność.

Już od miesiące sie męcze i nawet dawałem kompa informatykowi który sprawdzał zasilacz i inne bzdety.Naczytałem się tyle sposobów na forach jak to na prawić itp ale nic nie dało dodałem coś w regedit nic nie dało,tam w flesh player zmieniałem coś też nic niedało instalowanie sterowników nowych i starych też nic nie dało.

Tak że prosze o pomoc bo już nw co mam zrobić

Mój sprzęt

info najważniejsze

karta graficzna;gtx560

procek;intel i5

zasilacz;480w(zmieniany był)

windows;7

prosze o pomoc: za pomoc mogę się jakoś odwdzieczyć np daniem cd kaya do farcry 1 oraz 2

Dodane 31.10.2013 (Cz) 19:57

temperatura karty to 30 stopnie

Czyli zostaje zasilacz? co to za marka,ten Twój? 480W

Uszkodzona karta grafiki i trzeba kompa sprawdzić na innej.

nw jaka to marka ale wiem że zasilacz informatyk sprawdzał a karty nie

w większości przypadków błąd ze sterownikiem o którym piszesz jest spowodowany przegrzewaniem się karty graficznej

pobierz i zainstaluj program np. http://www.dobreprogramy.pl/EVGA-Precis … 34214.html

następnie zmniejsz suwakami częstotliwość GPU CLOCK przykładowo o 20MHz i MEMORY CLOCK o tyle samo ,zatwierdź ustawienia (przycisk APPLY)

zminimalizuj program i włącz grę w której sterownik się resetował ,jeśli błąd nie będzie już występował to masz odpowiedź :slight_smile:

jeśli nic się nie zmieni to może być wina zasilacza ,zdejmij bok obudowy komputera i przeczytaj z naklejki na zasilaczu informacje o nim i podaj tu

wiesz co ja moge max zmniejszyc o 1MHz

Dodane 01.11.2013 (Pt) 19:01

wiesz co patrzyłem w tym programie i zwększyłem gpu clock (chciałem zobaczyć co się stanie) i jak ten niebieski pasek chyba od gpu clock dochodził do 750MHz(przekraczał) to był przez 3s czarny ekran i pojawił się błąd sterowniki nivida przestały działać.