Sterowniki nokia 6500s Vista SP2 HP530

Witam. Mam dosyć irytujący problem, mianowicie chciałem zrobić update softa w mojej nokii ale jak wgrałem sterowniki z oficjalnej strony Nokii to i tak mi nie widzi telefonu. Co ważniejsze część sterowników zainstalował ale nie wszystkie. Nie instaluje dwóch sterowników z którymi ma problem. Jeden z nich w menedzerze urządzeń pokazuje jako inne urządzenia i wyskakuje kod błędu 28. Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane.

Występująca w tym pliku INF sekcja instalacji usługi jest nieprawidłowa.

Aby ponownie zainstalować sterowniki dla tego urządzenia, kliknij przycisk Zainstaluj ponownie sterownik. - szukałem o tym błędzie ale to co pisze microsoft nic nie pomogło. (odinstalowałem już raz stery bo myślałem, że jakiś błąd ale nadal to samo). Do tego za każdym razem jak próbuje go zainstalować to zmienia się nazwa tego urządzenia z COM9 na COM10 potem na COM11 a teraz już mam COM14 gdybym znów go spróbował znaleźć to zmieni na COM15.

Drugi sterownik ma następujący błąd w Menedżerze urządzeń .Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane.

Nie został wybrany sterownik dla zestawu lub elementu informacji o urządzeniu. Aby ponownie zainstalować sterowniki dla tego urządzenia, kliknij przycisk Zainstaluj ponownie sterownik. A więc podobny kod błędu ale inny problem. a podczas akutalizacji wyskakuje że znalazł sterownik ale - Napotkano problem podczas próby dodania sterownika do magazynu. Lokalizacja tych sterowników z menedżera urządzeń to - Nokia Device Bu s. Bardzo proszę o pomoc.

Przypominam, że kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji. Magik.