Sterowniki nvidia i brak ikonki w trayu w viście

Jak wiecie wyszły nowe sterowniki nvidii oznaczone numerem 182.06. Są one lepsze nie tylko w związku z grami ale i poprawiona została instalacji na viście mianowicie poprzednich parę wydań sterowników instalowało się 15 minut po czym wyskakiwał error że sterownik nie został zainstalowany z jakiegoś tam powodu. Teraz w najnowszym wydaniu naprawiono ten błąd i stery instalują się w niespełna 30 sekund prawidłowo jednak… oczywiście pozostaje następny problem ze sterownikami na viście mianowicie po ich instalacji powinien się włączyć panel nvidii w trayu-ale nie włącza się po restarcie. Tzn dodaje wpis do autostartu i nawet w procesach leży ten panel ale w trayu jak nie było tak nie ma nawet w tej poprawionej wersji. Teraz pytanie najważniejsze-co zrobić aby ten panel pojawiał się w trayu w postaci zielonego loga nvidii ? Oczywiście chodzi o vistę bo na xpku tray działa.

Vista już tak ma. http://nvtweak.laptopvideo2go.com/ podobno da się tym czymś :lol: .

Dziwi mnie tylko że tak wielki producent jak nvidia mimo znania tego błędu/problemu od wielu miesięcy nic z tym nie robi.Czy oni nie umieją naprawić tak prostego problemu? Nie mniej, dzięki za odpowiedź.

Pomocy usunęłam niechcący sterowniki dźwięku inie mam go :frowning:

Miały taką ikonkę słuchawek na beżowym tle kto mi pomoże w ich odnaleźieniu? a może znacie inne? Prosze

Dodane 06.03.2009 (Pt) 8:41

Mogę podać rodzaj płyty głównej i wogóle ale niech mi ktoś pomoże