Sterowniki NVIDIA nie chcą się zaistalować

Witam.

Otóż mam taki problem - nie chce się nic zainstalować, żadne sterowniki itd.

post-167951-0-64720000-1415708189_thumb.

Pobieranie sterowników i próba ich instalacji np. poprzez Driver Booster też nic nie daje tzn. owszem pobierają się, ale nie chcą zainstalować.

Instalacja wcześniejszych wersji Nvdii np z płyty instalacyjnej też kończy się fiaskiem.

 

System to Windows 8 RTM x64

Karta grafiki: NVIDIA GeForce GT 730

 

Pozdrawiam

http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html

Użyłem, najnowszej wersji 13.5.1.2 ze strony producenta, ale nie pomogło. Dalej to samo jak na wcześniejszym screenie.

Konfigurowałeś w ogóle ten program ?

Tak, zaznaczyłem w DDU wszystkie opcje i dałem pierwszą z metod czyli usuwanie i restart w trybie awaryjnym oczywiście. Po restarcie próbowałem zainstalować sterowniki i taki jest efekt:

http://forum.dpcdn.pl/uploads/monthly_11_2014/post-167951-0-22682600-1415717543.png

 

Czyli taki sam jak po instalatorze NVIDII, też wywala że nie udało się…

post-167951-0-22682600-1415717543_thumb.

uruchom system w trybie awaryjnym

odinstaluj obecny sterownik

zainstaluj nowy

Dodam tylko do wypowiedzi kolegi wyżej wybierz czystą instalacje

Odinstalowałem sterownik w trybie awaryjnym. Obraz się oczywiście rozjechał po restarcie, ale to norma. Uruchomiłem instalator NVIDII - czysta instalacja i … wracamy do obrazka z początku postu. Dalsze pomysły?

Dodam tylko że to sterowniki dźwięku HD się wysypują, ale to raczej zauważyliście :slight_smile: Choć dźwięk na słuchawkach mam jak odtwarzam cokolwiek, czy filmiki czy muzykę…

Zainstalowany NET Framework 4.5.2

Więc albo karta kończy żywot lub system się wysypał. Proponowałbym postawić na nowo system i zobaczyć czy karciocha się zainstaluje.

Ale ten komputer i system ma jakieś 2 miesiące, jest nowy nieomalże…

wszystko zrób w trybie awaryjnym gdzie ja pisałem uruchom normalnie?

Najpierw DDU, potem instalka NVIDIA - czysta instalka, w awaryjnym.

 

post-167951-0-85096200-1415727733_thumb.

FiletLegia

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.