Sterowniki nvidia w windows 7


(Thor1982) #1

Witam

Chciałbym zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej, Znalazłem je na stronie producenta, ale jest tam informacja że zaleca się skontaktować z producentem komputera. Tak też zrobiłem. Wysłałem meila do firmy lenovo ale w odpowiedzi dostałem nr telefonu pod który mam kierować pytania. Problem w tym ze ten nr to jest nr 0800 na który nie mam możliwości się dodzwonić ponieważ mieszkam poza granicami Polski. Przez ponad tydzień nie dostałem odpowiedzi od firmy lenovo pod jaki nr telefonu można kierować pytania z zagranicy więc mam do Was kilka pytań.

1.Czy ten sterownik nadaje się do mojej karty graficznej http://www.nvidia.pl/object/notebook-win7-winvista-64bit-285.62-whql-driver-pl.html

Kartę posiadam nVidia GeForce GT520M 1GB DDR3 VRAM system windows 7 64bit , komputer lenovo z570

  1. Czy konieczne jest robienie kopii zapasowej systemu czy raczej to będzie bezpieczna operacja

3.Gdzie znajdę sterowniki do drugiej karty graficznej czyli Intel® HD Graphics


(apanasiuk) #2

http://downloadcenter.intel.com/SearchR … 000%2f2000 wybierz system operacyjny

http://www.nvidia.pl/object/notebook-wi … er-pl.html

Zawsze możesz odinstalować sterownik


(Pablo79) #3

Na tej stronie która podałeś http://www.nvidia.pl/object/notebook-wi … er-pl.html na liście obsługiwanych produktów przez wersje sterownika 285.62 jest wymieniony model twojej karty graficznej, więc nie powinno być problemu. Ja mam starszego juz lapka HP Pavilion dv 6715ew jest w nim grafika NVIDIA 8400M GS i korzystam od 2 tygodni z tych samych sterowników (285.62) w systemie Windows 7 HP x86 i jak na razie nie występują żadne problemy.


(Thor1982) #4

Dzięki panowie :slight_smile:

Tą nvidii zainstalowałem i jak na razie nie ma problemów i działa mi openCL tak jak powinno.

intela nie instalowałem jednak bo nowszy miałem zainstalowany w komputerze.