Sterowniki Nvidia


(miniowca) #1

Cześć , pomożecie od jakiegoś czasu nie mogę włączyć sterowników nvidia. Odinstalowałem je i przeczyściłem driver sweeperem 2 razy i nadal nic . Jak je próbuje włączyć to nic się nie pokazuje. Monitor jest podczepiony pod kartę graficzną nvidia i jak biorę na pulpicie wciskam PPM to wtedy nawet nic o nvidi nie pisze .


(Astor44) #2
  1. Jaki system operacyjny?
  2. Jaka karta graficzna nVidia?
  3. Obrazek z Menedżera Urządzeń z rozwinięta pozycją Karty Graficzne.
  4. Obrazek z Opcji Zasilania, z ustawień Zaawansowanych, dolna część okienka.

(miniowca) #3
  1. WINDOWS 7 2. NVIDIA GEFORCE GTX 750 TI 3. http://wrzuc.se/i/598ae60d81918

(Astor44) #4

Według Menadżera Urządzeń karta graficzna ma sterowniki i działa prawidłowo. Sprawdź w Panel Sterowania > Opcje zasilania > czy plan jest ustawiony na Zrównoważony, następnie wejdź w ustawienia planu, tam wejdź w Zaawansowane ustawienia zasilania, sprawdź w okienku czy jest tam wymieniona karta nVidia i ustaw ją jak sobie życzysz.


(miniowca) #5

Mam tylko to http://wrzuc.se/i/598afa403f407 i nadal nie moge włączyć


(IndeS) #6

Na początek, najnowsze stery z strony producenta i przy instalacji wybierz instalację zaawansowaną i dalej zaznacz “wykonaj czystą instalację”. Wywali stare wersje i zainstaluje na czysto. Odkąd tak robię nie mam problemów :slight_smile:


(miniowca) #7

czyli jeszcze raz ręcznie odinstalować zresetować komp odpalic w trybie awaryjnym wyczyscic driver sweeperem i znowu zainstalować ???


(miniowca) #8

Zrobiłem jak mi Panowie powiedzieli i działa . Dziękuje.


(Astor44) #9

Mimo tego, w okienku, które pokazałeś wyżej rozwiń i ustaw pozycję Technologia oszczędzania energii nVidia tak, jak sobie życzysz.