Sterowniki Omega Drive - informacje

Witam wszystkich :slight_smile:

Od dawna juz czytam na forum jakie to sterowniki Omegi nie są dobre, do tej pory myślałem że są one przeznaczone głównie do produktów firmy ATI ale się myliłem :slight_smile: właśnie ściągnełem drivery dla Nvidi (ja mam GF Fx5200) i mam kilka pytań przed zainstalowaniem ich gdyż nigdy “nie kupuje kota w worku” :slight_smile:

  1. Czy one poprawią w jakiś sposób wydajność w grach ? (nie mówię o dużym przyroście mocy)

  2. Czy można dzięki nim podkręcać taktowanie karty graficznej

  3. Czy te sterowniki są stabilne ? pobrałem je stąd ich wersja to Nvidia Omega Drivers 1.6693 (Forceware 66.93)

Może znacie jakieś lepsze/stabilniejsze dla mojego GF 5200?

  1. Czy system nie ma z nimi problemy tzn czy dobrze sie z nimi dogaduje ?

Ps. proszę nie piszcie żebym sam sprawdził ! po prostu proszę o wasze odczucia dotyczące zgrania sie Omegi z GF (bo ze z Radkami ładnie śmiga to sam widziałem :stuck_out_tongue: )

Dziękuje za waszą pomoc

Ad 1.

Oczywiście że poprawiają… te sterowniki mają odblokowane funkcje któe w standardowych sterach są niedostępne…

Ad 3.

Tak - kożystałęm z tych sterów przez długi czas - i niebyło problemu… ;]

Ad 4.

Nie - system nie maz nimi problemów… działa stabilnie… nawet trochę szybciej [ale to trudno wyczuć] :wink:

Dokładnie sie zgadzam a co do ad 2. to jest taki program zawarty w tych sterownikach co sie nazywa radlinker… 8) (przynajmniej w Radeonowatych Omegach tak jest :stuck_out_tongue: )

teraz juz jest Ati tray tools :slight_smile:

Raczej niepowinno byc problemow :slight_smile:

Tylko przy instalacji wyskocza ci komunikaty o tresci …niepamietam dokladnie jakiej ale bedzie cos napisane ,ze stery niemaja certyfikatow czy co s takiego …to wtedy kontynuuj instalacje :slight_smile:

Omegi niemaja tych certyfikatow :slight_smile:

Dziękuje za wypowiedzi, ale czy jest ktos kto używa omeg na GF ?? bo widze ze np klin

Nie zrozumcie mnie źle bardzo dziekuje za wypowieć ale chciałbym również opinie userów którzy używają GF :smiley:

cześć!Mam Asus A9550GE 128mb\128bit.Chciałbym ja podkręcić a nie umiem,bo na moim Sempronie 2500+ i 384mb ramu DDR(256+128) i tym właśnie Radeonie w 3D Marku 2001SE wyciąga ,zaledwie" 8000 pkt a 3D Mark 2003 pokazał mi ,jedynie" 2500pkt.Chciałym więc ją podkręcić.Prosze napiszcie mi jak to zrobić(jakim programem) i ile bym wyciągną bez zmiany chłodzenia(mam taki mały standardwowy wiatrak).Wdzięczny bym był jakbyscie mi jeszcze napisali link do strony na której można sciągnąc to oprogramowanie.Z góry dziękuje!

Więc po co podkrecać :?: