Sterowniki Omega nie wykrywają sprzętu

Witam

Postanowiłem pobrać i zainstalować sterowniki  zmodyfikowane które mają podnieść wydajność mojej karty 344.11 . W opisie przeczytałem iż moja karta graficzna jest obsługiwana . Próba zainstalowania owych sterowników kończy się informacja : ,Program instalacyjny nvdia nie może kontynuować pracy Ten sterownik graficzny nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego ‘’

http://www.omegadrivers.net/index.php?option=com_content&view=article&id=568:nvidia-forceware-34411&catid=39:nvidia-news&Itemid=72

Moja karta graficzna : Geforce 210

Nie wiem czemu sterowniki nie działają teoretycznie powinny ale rozbawiłeś mnie tym co zacytowałem “z g… bata nie ukręcisz” :slight_smile:

Ta karta nie jest przeznaczona do grania i żadne cuda wianki jej nie pomogą, zainstaluj oficjalne stery

No ok ale po wysokim oc karta sie nie grzeje i po 10 minutowym graniu wywala sterownik graficzny moze te omega powinny dawac rade

Odinstaluj sterowniki które zainstalowałeś “omega”

zainstaluj odpowiednie dla Twojej karty sterowniki ze strony producenta

muszą działać.

A co ma OC do sterów? Krecić takie coś grafikopodobne no nic nie zwojujesz. Najgorsza karta gorszej nie kupisz chyba, że na AGP :slight_smile: