Sterowniki omegi dla radeona 9550


(Szawi997) #1

Problem wygląda następująco: niedawno zrobiłem formata no i teraz chciałbym sobie zainstalować sterowniki omegi - nie moge jednak tego zrobić, dlatego że ikona nie odpowiada :o Po prostu klikam na nia ładuje sie kilka sekund i dalej nic sie nie dzieje. Miałem już kiedyś taki problem (po formacie w styczniu) i także nie mogłem go rozwiązać. Nagle dziwnym trafem kiedyś sobie kliknąłem na ikonkę od omegi i stery sie wtedy zainstalowały. Teraz mam taki sam problem jak w styczniu i nie wiem co to może być... Robiłem już uaktualnienia windowsa, instalowałem fleszche i fremworka - nic nie pomaga. Jak by co to mam sp2 który sie instaluje razem z windowsem

proszę o pomoc i z góry dziękuje


(Technik Elektro) #2

wygeneruj sobie :

http://ati.amd.com/support/driver.html


(Majestic 007) #3

to nie o to chodzi. musisz mieć zainstalowane już wcześniej kodeki, najlepiej pobierz http://www.programosy.pl/program,ace-me ... -pack.html i powinno już pójść z tego co pamiętam... Też się tak kiedyś bawiłem. Na wszelki wypadek zostaw te wszystkie flashe, fremworka (jakiego masz? 2.1 i 3 pobierz) i Jave < standardowo jak przy każdym formacie.

Edit:

Aha i przy instalacji tego pakietu kodeków wybierz "Profesional Edition"


(Szawi997) #4

niestety... zrobiłem tak jak mówiłeś i nadal nie moge odpalić ikony :frowning:


(Majestic 007) #5

to może jakiś shit ściągnąłeś? :>

bierz te: http://files.filefront.com/ati+omega+xp ... einfo.html

Ja mam 9550 od PawerColor i właśnie te sterowniki u mnie poszły. Ale też ściągałem ze 3 różne wersje z tego co pamiętam :slight_smile:


(Szawi997) #6

Nie wiem może i mam coś na kompie, chociaż wątpię bo komp świeżo po formacie jest.. Co do tych sterowników omegi to już miałem je wcześniej jak i 5 innych wersji. Na ani jedną z nich nie moge kliknąć. Znaczy kliknąć moge ale ikona nie odpowiada tzn. żądana aplikacja nie uruchamia sie.

Jeśli ktoś wie ocb to proszę o pomoc :?


(Ciupa Michal) #7

niektóre wiry przetrwają format, przeskanuj komp antivirem i np tym http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ee+7.0.2.7

powodzenia


(Szawi997) #8

niestety dalej nic ;cc

Nadal nie moge uruchomić ikony od sterowników omegi


(george32801) #9

Ściągnij WinRAR'a i rozpakuj je do folderu i zainstaluj :slight_smile:


(Szawi997) #10

Człowieku nie rozumiesz, że to jest już aplikacja !? To jest już ikona tego programu to jak mam ją rozpakować :expressionless:


(george32801) #11

Każde omegi są spakowane programem 7zip. Nieraz coś szwankuje i niechce się rozpakować po prostu.. Miałem tak dużo razy. Wystarczyło WinRAR'em rozpakować...

A tak w ogóle to Ty piszesz o jakiejś ikonce.. My wróżkami nie jesteśmy. Każde stery najpierw się rozpakowywują do jakiegoś folderu!