Sterowniki - Packard Bell BV PE1 - WindowsXp


(Rrentfleisz) #1

Witam otóż znalazłem starego laptopa i nie mam pojęcia, gdzie mógłbym znaleźć do niego sterowniki, więc do was teraz prośba czy moglibyście mi pomóc w odnalezieniu ich.

Nazwa płyty głównej: Packard Bell BV PE1

Windows: XP


(Piotrmokrzycki) #2

spróbuj wpisując numer seryjny lub model tutaj http://packardbell.pl/pb/pl/PL/content/download


(Rrentfleisz) #3

Próbowałem tam już nie raz, lecz po przez wyszukiwanie modelem, nie idzie, wyskakuje że nie znaleziono i żebym użył kategorii.

W kategoriach wiem że NoteBook / EasyNote / i modelu właśnie nie wiem, ponieważ nigdzie nie ma nalepki, a programy nie wykrywają.


(Alext2150) #4

A w tym sprawdzałeś:

http://filecrop.com/packard-bell-bv-pe1-driver.html


#5

RyGoR , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Rrentfleisz) #6

Alex81 , to są po rozrzucane sterowniki każdego modelu Packard Bell. Nic ;x


(Piotrmokrzycki) #7

spróbuj programu typu Everest i tam na pewno program wykryje lapka a jak nie to wejdź do biosu i tam na 100% jest info co to za model. Masz teraz zainstalowany XP ale brak sterowników, tak? Użyj np. programu SlimDrivers - on znajduje sterowniki, więc może sobie z tym poradzi (albo Driver Genius Professional). W końcu musi się udać :slight_smile:

Dodane 19.10.2012 (Pt) 15:15

znalazłem coś takiego http://devid.info/model/2116 więc spróbuj, może wszystkich sterów nie ma ale sprawdź te co są czy pasują :slight_smile:

według tej strony to model mh35 więc już coś (no chyba że w biosie pokazuje inaczej). Jest jeszcze tak jak mówiłem program Everest i on pokazuje co masz za sprzęt w środku więc spróbuj poszukać osobno sterów do każdego z nich.

Jakby co to służę pomocą (dla mnie jeśli to mh35 - to prawdopodobnie stery z mh36 powinny podpasować w 90% - zazwyczaj różnice są w k.sieciowej i dżwiękowej )


(Rrentfleisz) #8

piotrmokrzycki , SlimDrivers pomogło dziękuje. Można zamknąć. :slight_smile:


(Piotrmokrzycki) #9

ciesze się :slight_smile: