Sterowniki płyty gł. P5VDC-TMV TE do Windows 7

Witam, od dobrych dwóch godzin szukam sterowników do w/w płyty głównej, doszedłem do tego, że płytę produkuje firma MAXDATA, chciałem zainstalować do niej sterowniki pod Windows 7, ale znajduje wyłącznie stery do XP i Visty, czy mógłbym zainstalować którąś z tych wersji? Poniżej link do sterowników:

ftp://ftp.maxdata.de/MAXDATA%20PCs/MAXD … -TVM%20TE/

Pozdrawiam, divixpl

Nie radzę! Jeśli system Windows7 dopiero ma być zainstalowany, to wykonaj to, a potem ewentualnie zajmij się szukaniem sterowników. Bywa, że system sam zainstaluje wszystkie! Sprawdź to po zainstalowaniu systemu w Menadżerze Urządzeń, a także w Windows Update, gdzie mogą być proponowane aktualizacje sterowników, jako poprawki opcjonalne. Ewentualnie brakujące sterowniki szukaj na podstawie informacji z Menadżera Urządzeń.

Narazie zainstalowałem sobie Windowsa XP, potem zajmę się ew. zmianą Windowsa na nowszy, ale dopiero jak znajdę te do siódemki, wolę nie ryzykować. Jakieś pomysły?

Sterowniki od visty pasują do 7. Ja do swojej płyty głównej mam stery pod viste ale bez problemu się instalują na 7

O! Bardzo przydatna odpowiedź, rozwiązałeś mój problem. Dzięki Ci, igrek :slight_smile:

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.

Pozdrawiam