Sterowniki pod Geforce 7300 go na XP pod notebooka Toshiba

Witam,

czy ktoś z Was wie może skąd pobrać najnowsze stery pod Geforce 7300 go na XP? Zaznaczam, że chodzi o sterowniki pod notebooka Toshiba czyli pod kartę mobilną. Mam ze strony producenta, ale są z końca 2006 roku czyli trochę stare…

Pozdrawiam

http://www.frazpc.pl/b/207483

Z tego co rozumiem to należy zrzucić stery nie przeznaczone pierwotnie pod laptopa a później podmienić plik *.inf w czasie instalacji? Sorki za pytania nooba, ale całe życie jeździło się na stacjonarnym, teraz człowiek sobie laptopa kupił i nie wie co i jak :wink:

Witam,

dodatkowo poczytaj:

:arrow: Updating Mobile Video Card Drivers

:arrow: Sterowniki Geforce 7300 Go

:arrow: Station-drivers

Pozdrawiam,

Rafał

Przejrzałem wszystkie linki od Was i udało mi się upgradować sterowniki do wersji z końca 2007 roku, co jest już znacznym krokiem naprzód. Mam tylko pytanie: czy z tej strony http://laptopvideo2go.com/drivers mogę zrzucić najnowsze sterowniki z głównej tabeli (aktualnie wersja 169.09) czy tylko ten z małej tabeli po prawo - latest drivers (wersja 156.83)?

Hej,

powiem szczerze że nie wiem czym istotnym różnią się te dwie wersje sterowników.

:arrow: nVIDIA ForceWare X 169.09 for Windows XP/2K 32bit

:arrow: nVIDIA ForceWare X 156.83 for Windows XP/2K 32bit

Jak widać 156.83 zostało zrobione przez Lenovo (więc może nie działać dobrze z Toshiba, ale kto to wie…).

Data wydania jest zbliżona, więc raczej to jest to samo. Możesz sobie przetestować który Ci lepiej pasuje.

Albo poczekaj aż jeszcze ktoś się wypowie.

R.

Racja, ale się wykazałem spostrzegawczością, nie ma co :smiley: Dzięki za wsparcie!

Wczoraj zainstalowałem te Lenovo i wydaję się, że wszystko jest ok. Mam nawet jakiegoś lepszego managera display niż miałem ze starymi sterami. Kwestia czy mogę zatem zawsze wrzucać najnowsze wersje sterów, które się tam objawią?

toman5on ,

pewnie możesz, tylko wątpię że to da jakieś wymierne efekty. Te karty (GF7300go) są już stare i nie sądzę aby nV coś do nich dodawała w nowszych sterach (ewentualnie nowy wygląd menu i takie tam bajery, ale na pracę np. w grach raczej już nie pomogą - chociaż nigdy nie wiadomo :slight_smile: ).

Ale instalować możesz :smiley:

R.

Wiem, że mają już całkiem sporą brodę :smiley: Na moje potrzeby jak na razie na szczęście starcza. Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

T.