Sterowniki pod WIN 10

Witam. Szukam sterowników do płyty głównej Gigabyte-GA-M68M-S2P-motherboard pod WIN 10 Proszę o pomoc.

Od Windows 8 nie ma w sumie nic poza aktualizacją biosu i aplikacją co z poziomu Windows pozwala ustawiać BIOS/UEFI (Boisz się regulować ustawienia BIOS-u lub UEFI? Spróbuj EasyTune6) - rev 2.3, dla 1.0 producent nie udostępnił na swojej stronie.

1 polubienie

A TUTAJ są jakieś :wink:

A są sterowniki do plyty ASUS M4A785-M AM3/AM2+/AM2 AMD 785G HDMI Micro ATX AMD Motherboard pod WIN 10?

obraz

1 polubienie

Teoretycznie nie ma firmowych, ale system Win10 sam Ci je zainstaluje podczas, lub po instalacji.

A do tej którą posiadam Gigabyte GA-M68M-S2P też mi zainstaluje sam podczas, lub po instalacji?

Jest to możliwe! Nie przejmuj się lecz instaluj. Po instalacji sprawdź systemowy Menadżer Urządzeń, czy nie ma żółtych znaczków, a potem pobierz wszystkie aktualizacje. Koniecznie!

Dziękuję Ci bardzo. Myślałem, że będę musiał zmienić płytę główną, a to się wiąże z wymianą procesora i z RAM.

:+1: Podziękujesz jak zainstalujesz Win10. Zrób jak pisałem wyżej. Twoja płyta główna GA jest z 2010 roku, więc strasznie stara nie jest. Win10 powinien ją obsłużyć.

Porównałem sterowniki z tej strony http://www.driverscape.com/manufacturers/gigabyte/laptops-desktops/m68m-s2p/2817 . Są te same wersje jakie teraz mam zainstalowane.