Sterowniki pod windows 10 do asusa k50ij


(HotKnes) #1

Witam!
Chciałbym sformatować asusa k50ij problem jest taki że chciałbym mieć windows 10 (1703) ale nigdzie nie mogę znaleść sterowników pod win10. Proszę o linki do sterowników.


(axis85) #2

Jaki masz obecnie system?
Z tego co widzę, to był on wypuszczany w czasach Visty. Sorry, ale raczej to się nie uda.


(HotKnes) #3

obecnie windows 7


(axis85) #4

Jak masz oryginalny system, to zrób sobie upgrade do 10, zachowasz sterowniki.
Jak myślisz o zakupie systemu, to jest to zupełnie nieopłacalne. Za 500 zł, które kosztuje system, dostaniesz lepszy laptop z oryginalnym win7, którego możesz podnieść do 10.


(Seba228215) #5

Windows 10 na czysto powinien zainstalować się na kluczu z 7/8.1 , ale dla bezpieczeństwa zrób upgrade. Następnie zczytaj klucz np produkey - powinien być już tzw generic i aktywowane za pomocą licencji cyfrowej i zależnie czy masz konto MS, to z dopiskiem przypisane do twojego konta. Następnie na wspomnianym zczytanym kluczu zrób czystą instalację W10 , jeżeli nie przyjmie ci klucza z 7/8.1 . To bardzo ważny krok, gdyż po upgrade może i tak mulić nawet ze sterownikami. Czysta instalacja to też wywalenie partycji i zrobienie ich na nowo. Na końcu czysty W10 pobierze aktualizację i sterowniki, a resztę wyszuka program Drivermax zainstalowany jako admin.

Upgrate potrwa zależnie od internetu i sprzętu. A późniejsza czysta instalacja tak około 15-20 minut + aktualizacje na sam koniec (zależy od internetu i sprzętu).

Darmowa wersja Drivermax pozwala ściągnąć dwa sterowniki dziennie.