Sterowniki pod Windows 7 problem ze znalezieniem

Witam !

Oto parametry mojego PC .

Procesor AMD A6-5200M 4 x 2.00 GHz

4 GB szybkiej pamięci RAM DDR3

Dysk twardy o pojemności 750 GB

Matryca 15,6" HD z podświetleniem LED

Karta graficzna AMD Radeon HD 8550M 2 GB karta deydykowana .

MODEL : Toshiba Satellite C50D-A-10U

Nie mogę w ogóle znależc sterowników dla Windows 7 ;/ mógłby ktoś pomóc bardzo proszę ?

nie znalazłem tego modelu laptopa na stronie toshiby

ale znalazłem zdaje się bliźniaczy model C50D-A-10T

nie ma do niego sterowników pod Win7 są tylko pod Win8 i 8.1

jak producent po Win7 sterowników nie zrobił to takich nie ma tylko producent sprzętu jest wstanie zrobił kompatybilne sterowniki pod laptopa

jeśli dalej ci zależy to musisz się kontaktować z suportem toshiby ale ja bym w tym momencie zrezygnował

Na przyszłość - czytaj opisy działów. Poza tym, do sterowników jest osobny dział stworzony. Przenoszę.

Czyli pozostaje mi pozostanie przy Windows 8 ? Da radę jakoś wgrać 7 ? bo na 8 mam problem z grami w Cs 30 fps gra z 2010 roku też się tnie mimo ,że taki komputer ;/ Nie wiem jak ten problem rozwiązać . Sterowniki pobrane mam najnowsze od karty graficznej .

bez sterowników nie radze coś ci może nie działać lub nie działać poprawnie a w najgorszym przypadku można coś popsuć (na przykład dysk twardy ipt), nowe sterowniki graficzne są optymalizowane pod nowe gry i im starsza gra tym jest gorzej, taki sam problem występuje zawsze jeśli chodzi o nowe sterowniki i stare gry, nie jesteś jedyny, na laptopie niewiele można zrobić w komputerze stacjonarnym nie było by problemu