Sterowniki sata do fujitsu siemens amilo pi2530

potrzebuje sterowiniki do dysku od fujitsu siemens amilo pi2530 prosze podajcie mi link z ktorego moge go pobrac … jest to bardzo wazne gdyz nie moge w tej chwili uzywac kompa ktory jest mi bardzo potrzebny :frowning: wielkie dzieki z gory

zainstaluj everesta i podaj zawartość gałęzi mainboard głównie chodzi o chipset.

poolak2006 , STĄD pobierzesz wszystkie sterowniki do Twojego laptopa (w polu PRODUCT SEARCH BY SERIAL-/IDENTNUMBER wpisz amilo pi 2530 , wybierz swój system operacyjny z rozwijanej listy poniżej i pobieraj :mrgreen: ) Znajdziesz tam również sterowniki do dysku SATA.

Aby pobrać jakikolwiek sterownik, musisz zanzaczyć “ptaszka” przy I accept the license conditions , wtedy podświetli Ci się przycisk Download Software.

acha dzieki a mozesz mi podac jeszce ktory to bo nie wiem bo ich tam troche jest … no chyba ze to nie to -> http://support.fujitsu-siemens.com/com/ … loads.html

Po wybraniu systemu operacyjnego rozwinie się lista z dostępnymi sterownikami. Kliknij na plusik obok SATA , a potem na zieloną strzałkę koło Download. Przejdziesz do okna pobierania, gdzie zazanczysz “ptaszka” i zaczniesz pobierać.

Hmmm… wybieram WINDOWS XP

i mam do wyboru :

i nie widze tu SATA … :frowning:

post-70697-13856533591237_thumb.jpg

cos mi sie wydaje ze nie ma pod XP tego sterownika … :frowning: pod VISTA zgadza sie jest do wyboru SATA … ale w XP nie … :frowning: wiec ta strona chyba misie nie przyda do sciagniecia tego sterownika … :frowning:

a innej stronie nie ma sterownikow pod xp do fujitsu semens amilo pi2530 ??

Z GORY :

WIELKIE DZIEKI ZA POMOC

Zobacz TUTAJ.

Będziesz musiał poszukać sterownika SATA na stronie producenta dysku twardego.

Sprawdź programem EVEREST, kto jest producentem i jaki masz dokłednie model dysku twardego.

Poszukaj sterowników na stronie producenta dysku, albo napisz tutaj, jaki masz dysk.

P.S. Myślałem, że masz Windows Vista, a na stronie producenta Twojego laptopa są sterowniki do SATA pod Win. Vista.

dysk to

Dysk nr 1 - WDC WD1600BEVS-07RST0 (149 GB)

Zastosuj się jeszcze do porady technik_elektro :

Dokładnie: uruchom EVEREST, ikonka Płyta główna, ikonka Mikroukład płyty głównej i odczytaj nazwę mostka północnego.

A próbowałeś instalować sterowniki do chipsetu ze strony Fujitsu ? (link w moim pierwszym poście w tym temacie)

hmmmm… do chipsetu ?? ale to jest to samo co do SATA ??

a wracajac do EVEREST’u to mam cos takiego :

post-70697-13856533595245_thumb.jpg