Sterowniki Sony Ericsson T280I


(Agasiewna) #1

Chciałabym przenieść z niego zdjęcia do komputera.W zestawie nie było kabla,więc kupiłam.W raz z nim otrzymałam płytę ze sterownikami ale tylko do kabla.Pan tłumaczył,że muszę mieć specjalne sterowniki,które można pobrać na stronach SE.Niestety nie znalazłam ich.Są ale do innych telefonów.Tego T280I,sterowników nigdzie nie mogę znalezć !!


(Gorgoroth) #2

Tylko "do kabla"? A do czego jeszcze chciałabyś sterownik? :smiley:

Wiesz konkretnie co dostałaś razem z kablem? Płytka jest jakoś opisana?


(Agasiewna) #3

Poszłam jeszcze raz to tego sklepu.Gość powiedział,że to sterowniki tylko do kabla.Sterowników do telefonu kazał mi poszukać w internecie.Na płytce jest:PC SUITE Connectivity Adapter Cable Win 98/2000/ME/XP.Po zainstalowaniu tej płyty,dalej komputer nie widzi zdjęć.

-- Dodane 03.09.2009 (Cz) 19:56 --

Nie wiem od czego to zależy.Jak podłączyłam Motorolle,to zdjęcia poszły bez problemu.Z tym SE tylko mam problem.Także nie śmiej się z tych sterowników,tak mnie pouczyli w sklepie.Ja myślałam,że zepsuty jest kabel,a oni o tych sterownikach... :roll:


(Jas162) #4

Spróbuj programu: floAt's Mobile Agent 2.0

http://download.chip.eu/pl/floAt_s-Mobi ... 12158.html

Z tego co tu: http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/t280i/ piszą, ten tel nie obsługuje połączenia USB. Inne wyjście kupić Bluetooth' a do kompa i używać BlueSoleil.


(Agasiewna) #5

To będę musiała jeszcze raz przejść się do tych panów,co kazali mi szukać sterowników.Może wymienią mi USB na Bluetooth.Dzięki za radę.


(Mongolchojnacki) #6

http://pobierz.pl/szukaj,programy-do-so … t280i.html z tego można popbra probrac program do sony t280i