Sterowniki Toshiba Satellite L300-2c3

Witam. Posiadam Laptopa Toshiba Satellite L300-2c3 Short Number: PSLB8E.

Zrobiłem ostatnio formata. Poprzednio miałem zainstalowanego Windows Vista Home Edition. Zainstalowałem Windows 7. Niestety nie mogę znaleźć sterowników do tego laptopa i nie wiem dokładnie od czego trzeba instalować a od czego nie. Znalazłem i zainstalowałem 3 sterowniki: do kamery, do audio oraz do touchpada. Nigdzie nie mogę znaleźć sterowników od klawiszy dostępu (np. FN+F9). Wie ktoś może gdzie można je znaleźć? Patrzyłem na stronie producenta ale nie było sterowników do HotKeys utility.

Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje na inne sterowniki które powinienem zainstalować to bym był bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam afan

http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … service=CE - tutaj masz wszystkie sterowniki do Twojego laptopa - system Windows 7 -32 bit

Wiem że tam są ale jest tego tyle że nie wiem co od czego i dlatego szukam pomocy. I do tych klawiszy FN+F1-12 nie ma tam albo są ale nie pod nazwą Hotkeys.

Bo nie są potrzebne. System potrafi sam obsługiwać wszystkie kombinacje Fn+Fx

To jak to włączyć bo nie działają mi żadne kombinacje klawisza Fn

Edit:

Sprawdziłem i działają tylko niektóre opcje… Nie działa natomiast włączenie/wyłączenie touchpad’a. Jak to ustawić?