Sterowniki TP Link TF-3239DL - problem

WItam, kupiłem karte sieciową TP Link TF-3239DL nic mi nie pokazało po włączeniu komputera wszedłem w Połączenia sieciowe i była tam jako Karta Sieciowa 1394 sterowników z płyty nie dało sie zainstalować… ściągnałem ze strony producenta ale dalej sterownik TPC/IP mi nie działą a pomimo tego cały czas pokazuje że połączono nawet po wyjeciu kabla… router tp-link WR741ND

Hej,

A czy przypadkiem karta nie jest uszkodzona?? Wspomniana przez Ciebie karta 1394 to tak naprawdę port FireWire, który z kartą sieciową nie ma praktycznie nic wspólnego.

:arrow: Czy przy uruchomieniu systemu na karcie świecą się którekolwiek diody??

:arrow: Próbowałeś podłączenia karty do innego portu PCI??

:arrow: Jaką płytę główną posiadasz??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Możliwe że jest uszkodzona…

Na karcie swieci sie dioda jak podlacze kabel czasami musze docisnac.

Tak podłączałem do innego

Asus p5gd1 pro płyta główna

ta karta 1394 chyba była wcześniej gdy kupiłem router

Hej,

Czyli zasilanie poprzez port PCI na pewno otrzymuje.

Tak jak pisałem, jako karty 1394 opisywane są porty FireWire. Problem w tym, że według specyfikacji płyta główna nie posiada takowego portu. No chyba, że posiadasz przedni panel z takim portem.

Z ciekawości zapytam - płyta wyposażona jest w zintegrowany chipset sieciowy - Kontroler Gigabit Ethernet - Marvell® 88E8053 PCIe - AI NET2 - dlaczego nie użyjesz jego do podłączenia komputera. A może jest uszkodzony?? Miałeś jakieś problemy z przepięciem na karcie sieciowej zintegrowanej??

Czy masz możliwość przetestować kartę na innym komputerze?? Jeśli tak, sprawdź.

Pozdrawiam,

Dimatheus