Sterowniki VGA do płyty głównej nie chcą się zainstalować

Witam mój problem polega na tym że nie chcą się mi zainstalowac sterowniki VGA do płyty głównej. Stery pobrałem z głównej strony płyty głównej. Gdy klikam w setup to instalator się ładuje do końca i stoi w miejscu, wyskakuje tylko: SiSBase.dll(Cant Find InstFunc.exe result file) klikam 3 razy ok i wyskakuje:(Error) The system cannot detect the device, please confirm that the device is configured properly and then restart the setup program. Klikam OK i tyle. Próbowałem instalowac w trybie awaryjnym, ale nadal to samo… Pobierałem sterowniki parę razy. Proszę o pomoc i o nie zamykanie tematu, nie znalazłem pomocy w opcji Szukaj.

Płyta główna: ECS 661FX-M (Deluxe)

hadrianos11 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Jeśli to Windows XP, to te powinny działać: http://eudownload.ecs.com.tw/dlfileecs/ … sis660.zip

Niestety nadal ten sam problem.

No, to niestety uszkodzony jest system operacyjny. Sądzę, że wewnątrz skrzynki nie masz chyba jakiejś wsadzonej karty graficznej PCI? Jeśli tak, to trzeba ją wymontować, aby ta zintegrowana SIS mogła działać. Jeśli wewnątrz nie ma innej karty, to jedynie pozostaje naprawa systemu, bez utraty danych, przez nadpisanie, w tzw. trybie “R”.

A próbowałeś ten sterownik ze str. prod. zainstalować w inny sposób ?

Tzn. wejść w menedżer urządzeń, dać na tym urządzeniu aktualizuj sterownik, wyszukać ręcznie na dysku wskazując folder WinXP_2K ?

Nie ma tam płyty głównej. A jak bym zainstalował Windowsa z innej płytki?? mam ich chyba 12. Są z neta.

Dobra wgrałem Windowsa XP Pro SP3 i teraz gdy chce instalować stery VGA do płyty głównej to wyskakuje tylko to : The system cannot

detect the device, please confirm that the

device is configured properly and then

restart the setup program.

Dodane 27.08.2012 (Pn) 8:23

prosze o pomoc

Dodane 27.08.2012 (Pn) 11:07

Wreszcie się udało! Jak wam się nie chce zainstalowa sterownik VGA do płyty głównej to wyciągnijcie DODATKOWĄ karte graficzną(najpierw wyłączcie komputer) włączcie komputer i zainstalujcie.