Sterowniki video, zacinanie filmu

Siema. Mam problem z jednym filmem, nigdy mi się to jakoś nie zdarzało żeby mi film zacinał :confused: nagrałem programem Audacity jak odtwarza ten film:

http://laszko14.wrzuta.pl/audio/9pJc5eit5Sy/film

Mam zainstalowane kodeki:

Codec Pack - All In 1 6.0.3.0

K-Lite Cocec Pack 8.1.0 (Full)

XP Cocec Pack

Takie info o pliku mi pokazuje w MPC:

General

Format : RealMedia

File size : 425 MiB

Duration : 2h 10mn

Overall bit rate : 446 Kbps

Video

ID : 1

Format : RealVideo 4

Codec ID : RV40

Codec ID/Info : Based on AVC (H.264), Real Player 9

Duration : 2h 10mn

Bit rate : 382 Kbps

Width : 640 pixels

Height : 272 pixels

Display aspect ratio : 2.35:1

Frame rate : 24.000 fps

Bits/(Pixel*Frame) : 0.091

Stream size : 357 MiB (84%)

Audio

ID : 0

Format : Cooker

Codec ID : cook

Codec ID/Info : Based on G.722.1, Real Player 6

Duration : 2h 10mn

Bit rate : 64.1 Kbps

Channel(s) : 2 channels

Sampling rate : 44.1 KHz

Bit depth : 16 bits

Stream size : 60.0 MiB (14%)

Wiecie co może być przyczyną ??

Problem jest taki kolego że za wiele masz kodeków zaistalowanych i z tąd przycinki a RealMedia to plik formatu RMVB.wiec z tych wszytkich kodeków zostaw sobie XP Cocec Pack! ja go używam na Win 7 x64 i wszytko mi odtwarza chodz jest to bardzo stara paczka kodeków :stuck_out_tongue:

Dodane 01.02.2012 (Śr) 19:07

http://www.dobreprogramy.pl/XP-Codec-Pa … 13343.html tu jest link do tej paczki na pewno nowsza jest zak masz zainstalowaną :smiley:

Ja bym sugerował aby pozostawić K-Lite Full ponieważ ta paczka jest pełniejsza.

Nie zmienia to faktu że masz stanowczo za dużo różnych paczek i to może być przyczyną twoich problemów.

Odinstaluj po kolei wszystkie paczki jakie masz obecnie (najlepiej dla pewności po deinstalacji każdej zrestartować system) a potem zainstaluj ponownie jedną wybraną oraz do tego kodek Real Alternative (o ile w wybranej przez ciebie paczce go nie ma).

Aby uniknąć problemów z kodowaniem Cooker które jest w tym pliku zastosowane zalecam zainstalować kodek Real Alternative najpierw w wersji 1.9 (musisz poszukać na necie) a potem nainstalować na to najnowszą wersję Real Alternative bez deinstalacji poprzedniej (nie pytajcie dlaczego ale jak na świeży system zainstaluje się od razu wersję wyższa niż 1.9 to są problemy z odtwarzaniem plików rmvb z kodowaniem cooker).

Potem trzymaj się już tej jednej wybranej paczki kodeków bo inaczej będzie ci się robił syf.