Sterowniki w Win Vista

Witam. Znalazłem na swoim dysku C katalog. Sądzę, że są tam sterowniki ale nie wiem od czego one są prócz niektórych np. modem to sądzę, że od modemu ale co z resztą? grafika, muzyczna itp? nie chce instalować tych gówien z HP typu hp protect tools itp. Co z tego instalować najważniejszego? Czy folder BrdVista to czysta instalka visty? Właczyłem instalke w tym folderze Brandit ale nic sie nie stało. O co kaman?

scanv.th.jpg

Jak chcesz sterowniki bez śmiecia instalować, to weź Menedżer urządzeń, aktualizuj sterownik, i wskaż na ten folder. Tak się w Viście z moją dźwiękówką uporałem :wink:

Ja_:smiley: ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dzięki to faktycznie nie głupi pomysł z tym menadzerem:) A czysta instalke visty ską mogę wziać?

Tak się jeszcze za 4074 robiło :wink:

Czystą instalkę? Hm… wątpię. Pewnie robili Waikiem / obraz dysku.

Masakra z tymi kompami hehe to ja juz wole jednak moja chemie :stuck_out_tongue: dzięki za pomoc :slight_smile:

Ja bym na twoim miejscu sprawdził, a nuż się mylę :wink:

Jest to folder (SwSetup) z sterownikami/oprogramowaniem, które jest instalowane podczas przywracania. Ja zawsze usuwam zawartość tego folderu po przywróceniu systemu operacyjnego.

Ta, ale potem pozostawała Ci kupa śmiecia.

Ja bym wziął kod do Visty, ściągnął ją i zarejestrował na tym oemowym kodzie. To chyba legalne… Zresztą, licencję masz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak mam licencje tylko szukając w necie visty HB mam tylko inne wejscie ultimate i wiele innych. Znalazlem jakas na torrentach ale ona byla zhakowana przez hakerów i po komentarzach przeczytanych ogolnie nie byla polecana. Znalazlem taki program u mnie w kompie ktory instaluje to co chce. Mam opcje sterowniki, dodoatklowe programy i opcjonalnie zaznaczam co chce i to mi instaluje wiec po formacie wybralbym tylko stery i ewentualnie jakis roxio, do dvd i tyle. Tylko ten problem skad wytrzasnac viste HB.