Sterowniki w Windows 7

Witam.

Wczoraj zainstalowałem Windows 7 i mam takie pytanie.

W narzędziu diagnostycznym dxdiag zobaczyłem ze są już stery od grafiki (nvd3dum.dll, nvwgf2um.dll) i od karty dźwiękowej (HdAudio.sys).

Stery od sieci tez pewnie są ponieważ bez sterów połączenia bym nie miał.

Czy będę musiał ściągać jakieś sterowniki??

PS: Przepraszam za błędy.

Jeżeli chodzi o sterowniki to mogły zostać pobrane poprzez Windows Update, jeżeli masz włączone aktualizacje automatyczne.

Tylko ze ja je przy instalacji je wylaczylem

Włącz ściąganie aktualizacji przez Windows Update, po czym wszystkie potrzebne stery same ci się ściągną.

Te stery z Windows Update są czasami przestarzałe i troche bardziej zubożałe w porównaniu z tymi ze strony producenta, np w przypadku driverów do karty muzycznej nie będziesz miał możliwości sterowania zaawansowanymi ustawieniami dźwieku itp. Najlepiej wgrać najnowsze ze strony www producenta sprzętu, a w szczególności do karty grafiki.

tusior ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Stery w Windows Update są stare i nie mają możliwościowi konfiguracji. Drivery z WU należny używać tylko w ostateczności np: jak producent sprzętu nie wyda nowych driverów.

Testowałem dzisiaj grę NFS ProStreet i gra chodzi mi płynnie czyli te stery nie są takie złe.

Wiesz dla mojego radka w WU są z Września 2009 i dla mnie są stare bo są już na stronie AMD z Grudnia 2009. A mówienie ze ProStreet chodzi ok to nieporozumienie bo ProStreet to stara gra.