Sterowniki w Windows 7


(Tusior96) #1

Witam.

Wczoraj zainstalowałem Windows 7 i mam takie pytanie.

W narzędziu diagnostycznym dxdiag zobaczyłem ze są już stery od grafiki (nvd3dum.dll, nvwgf2um.dll) i od karty dźwiękowej (HdAudio.sys).

Stery od sieci tez pewnie są ponieważ bez sterów połączenia bym nie miał.

Czy będę musiał ściągać jakieś sterowniki??

PS: Przepraszam za błędy.


(Marcin240) #2

Jeżeli chodzi o sterowniki to mogły zostać pobrane poprzez Windows Update, jeżeli masz włączone aktualizacje automatyczne.


(Tusior96) #3

Tylko ze ja je przy instalacji je wylaczylem


(Patryk94) #4

Włącz ściąganie aktualizacji przez Windows Update, po czym wszystkie potrzebne stery same ci się ściągną.


(Longhorn2009) #5

Te stery z Windows Update są czasami przestarzałe i troche bardziej zubożałe w porównaniu z tymi ze strony producenta, np w przypadku driverów do karty muzycznej nie będziesz miał możliwości sterowania zaawansowanymi ustawieniami dźwieku itp. Najlepiej wgrać najnowsze ze strony www producenta sprzętu, a w szczególności do karty grafiki.


(Agatonster) #6

tusior ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Rmk) #7

Stery w Windows Update są stare i nie mają możliwościowi konfiguracji. Drivery z WU należny używać tylko w ostateczności np: jak producent sprzętu nie wyda nowych driverów.


(Tusior96) #8

Testowałem dzisiaj grę NFS ProStreet i gra chodzi mi płynnie czyli te stery nie są takie złe.


(Rmk) #9

Wiesz dla mojego radka w WU są z Września 2009 i dla mnie są stare bo są już na stronie AMD z Grudnia 2009. A mówienie ze ProStreet chodzi ok to nieporozumienie bo ProStreet to stara gra.