Sterowniki - WebCam, SB Live 5.1, Klawiatura&Mysz Wirele

Jestem posiadaczem sytemu operacujnego MS Windows Vista Home Premium 64bit.Mam problem z instalacją urządzeń:Creative WebCam Vista Plus, Creative Sound Blaster Live! 5.1 oraz Kalwaiatury i Myszy bezprzewodowej Wireless 8000.Wcześniej w Windows XP Profesionall dzialało wszystko. Proszę o pomoc w instalacji tych urządzeń oraz o pomoc w znalezieniu sterowników do tych urządzeń.

Hey !!

Spróbuj zainstalować sterowniki od 64bitowego XPeka może ruszą.

Jak to nie ma jak jakieś tam są:

Sterowniki - WebCam, SB Live 5.1, Klawiatura&Mysz Wirele

stery pod Creative Sound Blaster Live! 5.1 są na 100procent na stronie Creative,dzis sciagalem

Niestety na stronie Creative nie ma sterowników do karty SB Live! 5.1 pod system operacyjny Windows Vista 64 bit. Są jedynie pod Windows XP x64 ale ten nie działają pod systemem VISTA.

ehhhh

google pałer :twisted:

http://pl.europe.creative.com/support/downloads/download.asp?MainCategory=1&nRegionFK=&nCountryFK=&nLanguageFK=&sOSName=Windows+Vista+64-bit&region=3&Product_Name=Live%21+24-bit&Product_ID=10315&modelnumber=&driverlang=1045&OS=27&drivertype=0&x=30&y=13

Ta sa sterowniki, ale do Live w wersji 24 bitowej. Maciu82 pisze o Live 5.1, a do tej wersji niestety nie ma sterow. Sam mam tego Live i jak na razie lipa. Nigdzie nie ma sterownikow pod Viste.