Sterowniki Win7 Netbook Toshiba

Witam zakupiłem netbooka toshiba NB520 po czasie z nudów chciałem pograć sb. w Metin2 co się okazało to że Postacie znikają jak wejdę do gry to się kratkuje obraz , czytałem na innych forach że to może być wina sterowników od karty graficznej, a więc proszę was o pomoc co mi doradzicie ew. może ktoś mi poda starsze/nowsze sterowniki do karty graficznej.

PS. Inne gry działają z większymi wymaganiami niż Metin2

qqqqjpg_xwapwaa.jpg

Cześć

Poszukaj sterowników na stronie producenta czyli Toshiby. Nie wiem tylko czy instalacja nowszych sterowników pomoże rozwiązać problem. Być może netbook jest za mało wydajny aby na nim komfortowo grać stąd takie problemy.

Nie możliwe że netbook nie wyrabia z tą grą ponieważ mam 2 netbooka emachines i tam śmiga bez problemu ;/ ze strony producenta próbowałem ściągnąć ale nie umiem ;/ jak by mi ktoś dał bezpośrednie linki do pobrania był bym wdzięczny.

Zapomniałem dodać Karta Video Pci/Agp jest puste nie ma kompletnie nic tak ma być?

http://eu.computers.toshiba-europe.com/ … s/1098376/

Support and Downloads.Typ N520,czy NB520 ?

NB520 przepraszam w poście napisałem N520 prawidłowo to NB520

Strona którą podałeś nie działa.

Tak wiem…chwilowo nie działa…Jest wyjaśnienie Administratora.Spróbuj póżniej.

The Toshiba Website is currently stopped

The Toshiba Website has been stopped for support reasons. Our technical teams are working to restore the service as quickly as possible. Please try again later.

W Support zaznacz Laptop Family Toshiba

Niestety nie mogę znaleźć sterowników do karty graficznej ;/ Sprawdziłem all na tej stronie i nic :((

Są Kliknij Laptop Family -Toshiba i tu okazuje się ,że jest kilka modeli NB520 108 109 itd.

http://eu.computers.toshiba-europe.com/ … service=EU

Uwzględnij bity systemu 32 czy 64.Pewnie 32.

31/07/12 Display Driver

Intel Windows 7 - 32 Bit 8.14.8.1083 World Wide

Dzięki pobiorę zainstaluje i dam edit działa czy nie

Dodane 14.01.2013 (Pn) 17:09

ściągałem różne wersje i za każdym razem wyskakuje ten sam błąd

ttttttttj_xwqahps.jpg

Dodane 14.01.2013 (Pn) 17:17

mój dokłady model to NB520-11N

Dodane 14.01.2013 (Pn) 17:39

Udało mi się zainstalować te sterowniki lecz to nie pomogło ;/ ma ktoś jakiś pomysł? Pokaże jak to wygląda

jjjjjjjjp_xwqarne.jpg

Dodane 16.01.2013 (Śr) 17:18

Odświerzam.

Dodane 17.01.2013 (Cz) 16:31

Może jakiś programów brakuje? Może ktoś tu wypisać nie zbędne programy do odpalania gier?