Sterowniki Windows 7 32 bit dell optiplex gt620

Dzień dobry mam pewien duży problem z instalacją sterowników do windows 7 na komputerze dell optiplex gt620. Sterownik do karty dźwiękowej czy sieciowej (Raltek rtl 8188etv na wxp)i LAN nie działają o dziwo na W10 działały i samy się zainstalowały. Pierwszy raz mam tak dziwny problem z którym nie mogę sobie poradzić. Czy mógł by mi ktoś pomóc znaleźć sterowniki do tego systemu i je również pomóc zainstalować ? Był bym bardzo wdzięczny.:relaxed:

Aby dopasować sterowniki, potrzebne będą identyfikatory urządzeń. Znajdziesz je w menedżerze urządzeń, w sekcji właściwości każdego z urządzeń. Podaj je tutaj w formie tekstowej, nie zrzutu ekranu :slight_smile:

-inne urządzenia (przy dwuch pozycjacj jest mały żółty wykrzyknik
802.11n NIC ("dongiel wi-fi)
kontroler multimediów audio
-karty graficzne
Rodzina mikroukładów intel® 82945G Express Chipset Family (MS corporation - WDDM 1.0)
Kontroler Broadcom NetXtreme 57xx Gigabit + "dongiel Raltek 802.11n
-komputer
ACPI x64-bassed PC
-Procesory
Intel® Pentium® D CPU 3.40GHZ -inne urządzenia (przy dwuch pozycjacj jest mały żółty wykrzyknik
802.11n NIC ("dongiel wi-fi)
kontroler multimediów audio
-karty graficzne
Rodzina mikroukładów intel® 82945G Express Chipset Family (MS corporation - WDDM 1.0)
Kontroler Broadcom NetXtreme 57xx Gigabit + "dongiel Raltek 802.11n
-komputer
ACPI x64-bassed PC
-Procesory
Intel® Pentium® D CPU 3.40GHZ

Jeśli czegoś brakuje to uzupełnię

To sprzęt na tyle stary, że Windows 7 go nie obsłuży. Natomiast Windows 10 bardzo często radzi sobie z obsługą sprzętu, którego Windows 7 nie obsługuje. Tak jest też w Twoim przypadku.
Radzę raczej ponownie zainstalować Windows’a 10.

Szczerze to W7 płynnie działa na 20 tylko nie mogę znaleźć sterowników