Sterowniki Windows 7 - gdzie szukać Modem HUAWEI


(Gta4603) #1

Witam, potrzebuje sterownika do modemu na Windows 7. Na oficjalnej stronie Microsoftu go nie było, tylko do myszek, klawiatur, kamerek itp. Modem to HUAWEI. Używam iPlusa. Do opakowania z modemem dołączona była płytka z aplikacją iPlus manager, która miała zawierać sterowniki, lecz po jej zainstalowaniu, gdy podłączam modem wyskakuje mi że urządzenie nie zostało poprawnie zainstalowane i że brakuje sterowników. Robiłem dwa razy reinstalke windowsa ale za każdym razem to samo. A na XP wszystko ładnie śmiga.

Edit na prośbę boczi


(Pablo79) #2

Spróbuj poszukać tutaj: http://support.huawei.com/support/index ... 0000000169


(Cyba91) #3

Z tego co wiem to modemy blueconnecta HUAWEI mają aplikacje już wgrane same w siebie.Podłączasz modem i wyskakuje od razu Ci aplikacja,żeby go zainstalować,akceptujesz umowę i modem masz zainstalowany.


(boczi) #4

domino603 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.


(Gta4603) #5

Dzięki ale ja nie znam tak dobrze angielskiego żeby znaleść tam stery. :-o

Mógłby ktoś pomóc?


(matio) #6

domino603 to nie działa? Jaki to jest model dokładnie?


(Gta4603) #7

To nie działa bo ja nie mam Blueconnecta tylko iPlusa, a modem to HUAWEI E272

-- Dodane 08.02.2010 (Pn) 14:48 --

Miałem płytkę dołączoną do modemu z oprogramowaniem i sterownikami, ale gdy zainstaluje to wszystko to i tak nie widzi mi modemu wyskakuje że urządzenie nie zostało poprawnie zainstalowane. Próbowałem Reinstalacje Windy, reinstalacje programu i sterowników ale na nic :? . matio91 mógłbyś ewntualnie poszukać na tej stronce http://support.huawei.com/support/index ... 0000000169 bo ja tam nic nie moge znaleźć. Może dlatego że nie znam tak dobrze ang. Może będą jakieę sterowniki na windowsa 7 :smiley: